У Росії анонсували турнір подібний до Діамантової ліги

У легкій атлетиці російських спортсменів відсторонили від усіх міжнародних змагань. Навіть від участі у Діамантовій лізі.

Варте уваги Магучіх оформила "золотий дубль" на Діамантовій лізі, Геращенко стала другою у Марокко

Та ця новина ніяк не лякає ні спортсменів, ні політиків країни-агресора. Оскільки вони завжди можуть щось у когось вкрасти.

У Росії відреагували на рішення організаторів Діамантової ліги відмовити у виступі спортсменам. Ще у квітні міністр спорту Росії Олег Матіцин анонсував створення російської Діамантової ліги.

Місцеві атлети не надто задоволені відповідним рішенням, але і сказати щось проти турніру вони також не спроможні.

Російська легкоатлетка Марія Ласіцкене прокоментувала відповідне рішення Матіцина. Вона порівняла ці змагання з похоронами.

Нас залишили з порожніми трибунами. Мені таке не подобається. Сподіваюся, легкоатлетична асоціація працюватиме більш плідно, щоб залучити глядачів, ЗМІ та рекламу. Дехто називає ці змагання відповіддю Діамантовій лізі. Але насправді ж це просто меморіал, ті ж порожні стадіони. Ми повинні стрибати не як під похорони, а як у свято,
– сказала легкоатлетка.

Що відомо про росіянку

  • Ласіцкене не вразив новостворений турнір в Росії, проте засудити дії своєї країни, які значно вплинули на її спортивну кар'єру, вона не спроможна.
  • Про цю спортсменку більшість українців вже чули, адже вона неодноразово була поміченою на світлинах разом з українкою Ярославою Магучіх.
  • Після спільного фото на Іграх у Токіо українську легкоатлетку різко розкритикували вболівальники. Проте окремі спортсмени та посадовці стали на її захист. А дехто знову пригадав те, що "спорт поза політикою".
  • Проте це фото все ж таки було неприйнятним для українки, оскільки Магучіх, формально є представницею Збройних сил України, опинилася поруч з Марією Ласіцкене, капітаном російської армії.