Авторитетна газета La Gazzetta dello Sport вибрала найкращу команду в Італії, яка зробила найбільший прорив у цьому сезоні. За підсумками року перемогу віддали Аталанті, за яку виступає українець Руслан Маліновський.

Оце так Маліновський завдяки розкішному голу став героєм матчу Аталанта – Фіорентина

Найкраща команда року

Торік підопічні Джана П'єра Гасперіні сенсаційно дійшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, де на них чекав грізний суперник ПСЖ. Французи у драматичному матчі вирвали перемогу на останніх хвилинах зустрічі 1:2. Єдиний гол за Аталанту забив Маріо Пашаліч.

Цього розіграшу елітного турніру команда Маліновського вдруге поспіль вийшла до плей-офф Ліги чемпіонів.

• У Серії А справи у Аталанти йдуть не так вдало. За 10 матчів клуб здобув 17 очок. Такий показник дозволяє команді розташовуватись на 8 місці. Аталанта поступається лідеру чемпіонату 10 пунктами.
  • У минулому турі жертвою підопічних Гасперіні стала Фіорентина. "Фіалки" програли з рахунком 3:0.
  • У наступному поєдинку вони зустрінуться з Ювентусом. Матч відбудеться у середу, 16 грудня. Стартовий свисток судді пролунає о 19:30.