Руслан Маліновський у стартовому складі Аталанти на матч проти Фіорентини у рамках 11-го туру Серії А. Хавбек допоміг своїй команді розгромити суперника на власному полі з рахунком 3:0, пише 24 канал.

До теми Маліновський забив за Аталанту розкішним ударом зі штрафного – відео

Оцінки гравців

На 55-й хвилині півзахисник збірної України виконав перспективний штрафний. Стінка, яку вибудував голкіпер суперника, зовсім не стала перешкодою для удару Маліновського. Гравець легко обвів її та пробив у незахищений воротарем кут воріт. Драговскі лише провів поглядом м'яч. Українець встановив рахунок зустрічі 2:0.

Аталанта ще одного разу відзначилась у воротах "фіалок". Остаточний рахунок зустрічі 3:0.

Авторитетне видання WhoScored високо оцінило дії гравців. Найбільшу оцінку вони віддали Маліновському. Українець провів на полі 74 хвилини та отримав 8,6.

Другий у складі господарів став захисник Дьїмсіті – 8,5. А трійку лідерів замкнув Гатебур – 8,0. У складі гостей найвище оцінили гру Бонавентури – 6.7.

Аталанта – Фіорентина: оцінки гравців / Скріншот з WhoScored