23 липня туринський клуб святкував цікавий ювілей, повідомляє Opta у своєму Twitter.

До теми: Чемпіонство зачекає: "Ювентус" несподівано програв "Удінезе" на останній хвилині матчу – відео

Цікавий показник

Шостого травня 2012 року "Ювентус" забезпечив собі звання чемпіона Серії А після перемоги над "Кальярі" в рамках 37 туру у сезоні 2011/12. Тоді чинним чемпіоном Італії був "Мілан".

"Стара синьйора" здобувала вже вісім чемпіонських звань поспіль та знаходиться в одному кроці від дев'ятого.

Команда Саррі могла вже вчора, 23 липня, святкувати дострокове чемпіонство, якби зуміла перемогти "Удінезе".

Підкреслимо, що "Ювентус" на виїзді неочікувано поступився супернику – 2:1. Єдиний гол за туринців у свій актив записав Де Лігт на 42-й хвилині зустрічі, який відкрив рахунок у зустрічі.

Він дістався до м'яча та сильно пробив здалеку, м'яч влетів у нижній кут воріт. Хуан Муссо лише похитав головою у зневірі.

"Ювентусу" не вдалось втримати хоча б нічийний рахунок. "Удінезе" дотиснув суперника та забив у додатковий арбітром час у другому таймі – 2:1.

Проте, туринці можуть оформити чемпіонство вже у наступному турі проти "Сампдорії".