Про смерть олімпійської чемпіонки Ріо-2016 повідомили представники пресслужби агентства Icon Management. Тіло спортсменки було знайдено у її будинку у Флориді.

Читайте також Помер легендарний олімпійський чемпіон Дік Фосбері, який створив революцію в стрибках у висоту

Чому померла Торі Бові

Офіційно про причини передчасної смерті чемпіонки світу не повідомляється. За інформацією порталу sportsmax.tv, Торі могла покінчити життя самогубством. Кілька років тому легкоатлетка зізнавалася, що була близька до суїциду.

Президент Федерації легкої атлетики США Макс Сігель висловив співчуття з приводу смерті Бові.

Федерації легкої атлетики США глибоко сумує з приводу смерті Торі Бові, триразової олімпійської медалістки та дворазової чемпіонки світу. Талановита спортсменка, її вплив на спорт безмірний. Її буде дуже не вистачати,
– йдеться у заяві Сігеля.

Що відомо про олімпійську чемпіонку Торі Бові

  • Торі Бові народилася і виросла в штаті Міссісіпі. Спортсменка займалася баскетболом, перш ніж її здібності у легкій атлетиці стали очевидними.
  • У 2015 році вона стала чемпіонкою США у бігу на 100 метрів.
  • Наступного року Бові взяла участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Легкоатлетка стала чемпіонкою Ігор-2016 в естафеті 4×100 метрів.
  • Крім того, у Бразилії вона здобула "срібло" у забігу на 100 метрів, а також "бронзу" у бігу на 200 метрів.
  • У 2017 році Бові стала дворазовою чемпіонкою світу. Легкоатлетка перемогла на дистанції 100 метрів, а також здобула "золото" у складі спринтерської естафети.