Перший матч у Польщі закінчився мінімальною перемогою господарів. Що залишало їм хороші шанси на прохід в наступний раунд. Ще кращими ці шанси стали, коли Вельде вже на першій хвилині матчу в Баку забив у ворота суперника.

Варте уваги Манчестер Юнайтед розгромив Ліверпуль 4:0 в першому матчі під керівництво нового тренера

Та далі забивали лише господарі поля у ворота українця. Ще до перерви Рудько пропустив двічі.

Коли рахунок став 3:1, на поле вийшов Георгій Цитаїшвілі. Орендований у київського Динамо гравець мав допомогти врятувати гру для Леха. Але не зумів. Натомість Рудько після цього пропустив ще двічі.

Але одного українця в цьому звинувачувати не варто. Якщо ще в першому таймі його команда боролася на полі, то у другому таймі повністю віддала ініціативу супернику, не завдавши жодного удару по воротах Карабаха. Натомість по воротах Рудька пробивали аж 12 разів, шість з яких – у площину воріт. Без помилок не обійшлося, але і рятував українець теж чимало.

Тож у підсумку Карабах розгромив суперника з рахунком 5:1 та пройшов у наступний раунд кваліфікації Ліги чемпіонів.

Натомість Лех після цієї принизливої поразки вилетів з турніру. Тепер команда гратиме у другому кваліфікаційному раунді чемпіонського шляху Ліги конференцій.