У неділю, 16 червня, на Євро-2024 чергові три матчі першого туру. На ранній вечір винесена зустріч у Гамбурзі, де збірна Польщі протистоятиме Нідерландам, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Змучені травмами

Поляки не вразили під час відбору. Наші сусіди примудрились не вийти на Євро з доволі легкої групи і лише через плей-оф скористались другим шансом. Крім того, "Кадра" не зустрічала на своєму шляху жодної топ-команди.

У червні ж Польща переграла у спарингах загалом рівних собі суперників – Україну та Туреччину. Ба більш, в цих іграх команду підкосила епідемія травм. Через пошкодження на турнір не поїхав Мілік, а в останньому спарингу травмувались Левандовський та Свідерський.

Зрештою зірка Барселони пропустить як мінімум гру з голандцями. Самі ж "помаранчеві" також чимало постраждали у кадровому плані. Травми не дозволили Куману взяти на Євро основних центрхавів Де Рона, Копмейнерса та Де Йонга. Також під питанням участь Броббі.

Тим не менш, Нідерланди володіють класним підбором гравців в захисті та нападі. У відборі "ораньє" обіграли всіх суперників по групі, окрім Франції. А на минулому ЧС потішили фанатів яскравою грою, вилетівши лише по пенальті від Аргентини у чвертьфіналі.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Польща – Нідерланди користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 16:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також пряма трансляція Євро-2024 буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Польща – Нідерланди. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ПОЛЬЩА – НІДЕРЛАНДИ 1:2

Голи: Букса, 17 – Гакпо, 29, Вегхорст, 84.

ПОЛЬЩА: Щенсни – Беднарек, Давідовіч, Ківіор – Франковскі, Романчук, С. Шиманський, Залевський – Зелінський, Урбанскі – Букса.

НІДЕРЛАНДИ: Фербрюгген – Думфріс, Де Врей, ван Дейк, Аке – Веерман, Схаутен, Рейндерс – Сімонс, Депай, Гакпо.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Нідерланди таки дотисли поляків завдяки вдалому виходу на заміну Вегхорста. Нервовий, але вдалий старт для команди Кумана.

90+4 хвилина

Крутий дальній постріл від Залевскі парирував Фербрюгген.

90 хвилина

Суддя додав п'ять хвилин.

89 хвилина

Момент у Польщі. Пьотровскі прорвався у майданчик нідерландців та прострілив на Свідерскі. Удар форварда парирував Фербрюгген.

87 хвилина

У нідерландців остання заміна. Замість Аке вийшов ван де Вен.

86 хвилина

Берешинський замінив Саламона.

84 хвилина

ГООООООЛ. Заміна Кумана спрацювала! Вегхорст відкрився під простріл Аке та з близької відстані розстріляв ворота Щенсни. 1:2

Відео голу:

81 хвилина

Дві заміни від Кумана. Поле залишили Гакпо та Депай, замість них виходять Фрімпонг та Вегхорст.

78 хвилина

Заміна у поляків. Пьотровскі вийшов замість Зелінського.

74 хвилина

Де Врей відгукнувся на подачу Депая з кутового, але м'яч полетів вище воріт.

69 хвилина

Депая встигли накрити, форвард вже замикав простріл Схаутена.

65 хвилина

Небезпечний удар від Думфріса. Близько зі стійкою.

63 хвилина

Дві заміни від Кумана. Вейналдум та Мален вийшли на поле, Веерман та Сімонс пішли відпочивати.

61 хвилина

Залевскі із непоганої позиції пробив вище воріт.

59 хвилина

Два поспіль удари від Польщі. Фербрюгген відбив удари Ківіора та Зелінського.

56 хвилина

Дві заміни у поляків. Слиш та Свідерскі виходять замість Урбанскі та Романчука.

55 хвилина

Гакпо та Сімонс вибігла у класну контратаку. Перший вивів другого на ударну позицію, але той пробив вище воріт.

51 хвилина

Дальній та неточний удар від Депая.

48 хвилина

Щенсни рятує Польщу після скидки Думфріса на Депая. Мемфіс готувався забивати з дуже близької відстані.

46 хвилина

Заміна у поляків у перерві. Модер вийшов замість Шиманського.

Початок другого тайму

Команди на полі, продовжуємо.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Нідерланди домінують у грі, але рахунок поки нічийний – 1:1.

45+1 хвилина

Момент у Депая! Після дальнього закидання форвард Атлетіко не зміг точно пробити з близької відстані.

45 хвилина

Суддя компенсував одну хвилину.

42 хвилина

Аке вдало підключився до атаки та знайшов прострілом Гакпо. Удар Коді вище воріт метрів з 5-6.

39 хвилина

Поки гра йде без гострих моментів, команди ведуть боротьбу в центрі поля.

34 хвилина

Польща вивалилась у контратаку, але до удару справа не дійшла.

29 хвилина

ГООООЛ. Нідерланди таки зрівняли рахунок! Гакпо пройшов по центру та завдав не найсильнішого удару. Проте Саламон підставився під м'яч та дезорієнтував Щенсни. 1:1

Відео голу:

25 хвилина

Рейндерс вирвався сам на сам із воротарем. Але замість удару хавбек Мілана вирішив прострілити. Пас був перехоплений.

24 хвилина

Тепер гарний момент мав Депай, але з гострого кута пробив вздовж лінії воріт.

20 хвилина

Нідерланди одразу відповідають дуже гостро теж з кутового. Ван Дейк примудрився пробити злету ногою після подачі. Щенсни виконав суперсейв.

17 хвилина

ГОООЛ. Поляки виходять вперед! На допомогу "Кадрі" прийшов кутовий, Букса головою замкнув подачу Зелінського. 1:0

Відео голу:

15 хвилина

Веерман отримав жовту картку за грубий фол в центрі поля.

14 хвилина

Сімонс непогано вистрілив з-за меж карного майданчика. Близько зі стійкою, але повз ворота.

10 хвилина

Класно відкрився Рейндерс під пас Схаутена, але м'яч пройшов впритул зі стійкою.

6 хвилина

Нідерланди намагаються у короткий пас пройти захист Польщі. Поки не без проблем, але "Кадра" відбивається.

3 хвилина

Непоганий постріл Гакпо з-під захисника у ближній кут. Щенсни врятував поляків.

Початок матчу

Свисток пролунав, гра стартувала.

Команди вже на полі!

Історія зустрічей

Польща та Нідерланди відіграли між собою аж 19 очних матчів. Відчутна перевага на боці "помаранчевих":