Вперше скандал довкола цього переходу виплеснувся на сторінки преси ще у вересні минулого року. Тоді українські юристи та агенти на чолі з колишнім заступником міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергієм Ніжинським висунули відповідну претензію на адресу колишнього директора Копенгагена з футбольних операцій та міжнародних відносин Даніеля Роммедаля.

До слова Аякс виплатить понад 7 мільйонів євро Нурі, який пережив серцевий напад під час матчу

З того часу українці так і не отримали належних їм грошей, через що звернулися до правоохоронних органів. У результаті Шевченківський районний суд Києва постановив, що справа має бути розслідувана поліцією.

У документі, що знаходиться в розпорядженні Ekstra Bladet, українські юристи та агенти вимагають, щоб ФК Копенгаген і Даніель Роммедаль зазнали серйозних грошових стягнень у вигляді штрафів. Крім того, заявники хочуть, щоб Роммедаль був затриманий Інтерполом, а рахунки ФК Копенгаген були заарештовані.

Менеджер зі зв'язків із громадськістю Копенгагена Джес Мортенсен відмовився від коментарів із цього приводу.

Що відомо про перехід Хочолави

  • За даними Transfermarkt, перехід Хочолави із Шахтаря коштував Копенгагену 2,5 мільйони євро.
  • У поточному сезоні грузинський футболіст провів 26 матчів за данський клуб у всіх турнірах, відзначившись 1 забитим м'ячем та 1 результативною передачею.