Про це пишуть іноземні медіа, йдеться в статті Наталії Лебідь для сайту "24".

Читайте також: Допінг-скандал продовжується: російських лижників пожиттєво відсторонили від Олімпіад

Зокрема, чеське видання Reflex у статті під назвою "Допінг і путінізм – один спільний обман" засудило політику глави Кремля щодо олімпійських спортсменів Росії.

"Скільки доказів ще потрібно, щоб світ зрозумів, що політика російського президента Путіна – не тільки агресивна і небезпечна, але навіть у спорті заснована на обмані? Чи не досить того, що російська держава безпосередньо замішана в нескінченних допінг-скандалах? Що допінг приймають паралімпійці, які взагалі були виключені з вересневих ігор в бразильському Ріо? І що російські хулігани орудували на європейському чемпіонаті з футболу у Франції так, ніби вони сказилися?" – запитує автор статті.

"Те, що допінг вживають деякі видні спортсмени з усього світу, не дивує і не є новим. Немає нічого особливого, на жаль, і в тому, що в Росії або Китаї всім цим заправляє держава. Але те, що допінг масово приймають навіть російські спортсмени з обмеженими можливостями (паралімпійці), причому знову-таки за підтримки держави, – це вже і справді занадто", – йдеться в публікації.

Незважаючи на всі обмани та порушення, більшість росіян продовжує підтримувати свого президента і його агресивну політику. Світ не повинен нескінченно спостерігати за цим. Ще є час. Чемпіонат світу в 2018 році у Росії треба відібрати,
– пропонує Reflex.

Детальніше читайте у публікації: Їхня Раша гучно плаче: як Росію на Олімпіаду-2018 не пускають