На цьому тижні в Кубку України 2023-2024 проходять матчі 1/8 фіналу. У вівторок відбулись дві зустрічі. за підсумками яких до чвертьфіналу пройшли Олександрія та Шахтар, пише 24 канал.

До теми Помстились за осічку в УПЛ: Шахтар без проблем пройшов у чвертьфінал Кубка України

"Американські гірки" Дніпра-1

У середу ж одним із топ-матчів стане зустріч у Житомирі, де Полісся прийме віцечемпіона України Дніпро-1. Початок зустрічі – о 15:00. Спортклуб невдало розпочав сезон, вилетівши з трьох різних єврокубків поспіль.

При цьому в чемпіонаті дніпряни здобули лише дві перемоги у шести матчах. Це спричинило відставку Кучера, на його місце прийшов Юрій Максимов.

Амбітний старт Полісся

У свою чергу Полісся на полі показує свої єврокубкові амбіції. Команда йде на четвертій позиції, вигравши 5 з восьми матчів на старті. Правда, Дніпру-1 житомирці як раз програли, тоді як з іншими грандами ще не зустрічались.

Дніпро-1 тільки починає свій шлях у Кубку, тоді як Полісся вже пройшло одного суперника. На минулій стадії житомирці здолали на виїзді Агробізнес (2:0).