Верес – Шахтар 0:3

Голи: Кащук, 65, Бондаренко, 68, Очеретько, 90+1.

Цього тижня у Кубку України 2023-2024 проходять матчі 1/8 фіналу. У стартовій грі раунду Рух поступився Олександрії через автогол капітана на останній хвилині, пише 24 канал.

До теми Анонс 1/8 фіналу Кубка України: з ким зіграють Шахтар і Динамо, де дивитися та хто фаворити

У другому матчі вівторка Верес приймав чинного чемпіона та лідера УПЛ Шахтар. Команда Сергія Лавриненка цього сезону вже відібрала у донеччан очки в чемпіонаті (1:1), а гра запам'яталась скандальним голом Матвієнка.

Попри напружений календар Патрік ван Леувен виставив на кубковий матч близький до основи склад. Із гравців ротації місце в основі отримали Чигринський та Міроші, тоді як інших лідерів коуч вирішив не берегти.

Гра очікувано пройшла під диктовку "гірників", але зламати оборону Вереса вийшло лише в середині другого тайму. Рахунок відкрив Кащук, який після пасу Бондаренка з гострого кута вразив ворота.

А за три хвилини відзначився і сам Артем, який парашютом з лівого флангу перекинув Когута. Фінальну крапку у компенсований час поставив Очеретько. Олег замкнув простріл від Сікана. Таким чином, Шахтар виходить в 1/4 фіналу і в позитивному настрої готується до суботньої гри проти Ворскли.