За даним журналіста Ігоря Бурбаса, агент Пере Гвардіола, який є братом тренера Пепа Гвардіоли, займається пошуком команди для Віктора Циганкова. І мав дві пропозиції для продовження кар'єри українця від європейських клубів.

Варте уваги Навіть італійці в шоці: український клуб повісив захмарний цінник на гравця збірної

Одна з пропозицій була від іспанського Вільярреалу.

"Не пряме запрошення, а інтерес з боку іспанського Вільярреалу. На що "покрутив носом" Вітя з його оточенням. Все-таки очікує більш солідного варіанту", – розповів Ігор Бурбас.

Більш серйозний варіант був зі сторони італійської Аталанти. Саме там виступає гравець збірної України Руслан Маліновський. Також в клубі був і Віктор Коваленко, але його відправили в оренду в італійську Спецію.

"Що бентежило Циганкова самого – в збірній він наслухався розмов Маліновського і Коваленка, що там настільки важкий тренувальний процес у Гасперіні, шо його це відлякало", – розповів Ігор Бурбас.

Портал Transfermarkt оцінює 24-річного Циганкова у 25 мільйонів євро. Однак його контракт з Динамо діє лише до літа 2023 року. Якщо він не підпише новий контракт з Динамо, то вже з 1 січня 2023 року може підписати попередній контракт з будь-яким клубом, куди перейде безкоштовно вільним агентом влітку 2023 року.