У Поклюці (Словенія) закінчилась змішана естафета на четвертому етапі Кубка світу з біатлону. Перед цим Україна фінішувала сьомою у одиночній змішаній естафеті.

До теми Україна з колом штрафу фінішувала 7-ю в одиночній змішаній естафеті у Поклюці

У другій гонці на 4 х 7,5 км нашу країну представили четверо біатлоністів – Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко, Дар'я Блашко та Юлія Джима. У підсумку нам трохи не вистачило для потрапляння у топ-10.

Цимбал передав естафету Ткаленку 18-им, тоді як Руслан трохи покращив наше становище, завершивши 15-им. Під час забігу Блашко результат не змінився, а вже Джима на останньому відрізку підняла збірну України на 11-ту сходинку.

Переможцем етапу стала збірна Франції, до складу якої увійшли Фаб'єн Клод, Кантен Фійон-Має, Анаїс Шевальє-Буше та Жулія Сімон. Французи пройшли дистанцію за 1 годину 19 хвилин та 48 секунд. Другою завершила Італія, яка відстала на 24,5 секунди. Бронза залишилась за шведами.