Іноземні ЗМІ повідомляли, що Шевченко може замінити Френка Лемпарда в Челсі. Однак в Українській асоціації футболу (УАФ) мають іншу інформацію, інформує Meta-ratings.com.ua.

До теми Андрій Шевченко може змінити Френка Лемпарда в Челсі, – ЗМІ

Шевченко залишиться у збірній України

Перший віцепрезидент УАФ Олег Протасов спростував інформацію, що Андрій Шевченко може очолити Челсі. Він нагадав, що подібні чутки були про те, що Шевченко може очолити італійський Мілан.

Ми кожен раз не можемо в УАФ реагувати на повідомлення різних ЗМІ про те, що Андрія Миколайовича сватають на роботу в інші клуби. Не так давно вже була схожа історія з Міланом. Тоді і сам тренер, і ми дали зрозуміти, що Шевченко залишається головним тренером збірної України. Він перепідписав новий контракт,
– сказав Протасов.

Протасов також зазначив, що вже влітку відбудеться Євро-2020, тому увага Шевченка прикута до цього турніру.

"Тому вболівальники можуть бути спокійні. Поєднання роботи в клубі і збірній? Ні. Про це навіть нічого говорити", – резюмував Протасов.

Що відомо про ситуацію в Челсі?

Лондонський клуб в 5 останніх матчах АПЛ здобув тільки одну перемогу та опустився на 9 місце. ЗМІ повідомляли, що Челсі може звільнити головного тренера Френка Лемпарда. Шевченка в Челсі буцімто хотів запросити власник "синіх" Роман Абрамович.