Скандальна витівка уболівальників

Зустріч була зупинена на 71-й хвилині. Хтось із фанатів господарів кинув пляшкою прямо у потилицю бокового судді, який від удару аж присів на газон, пише 24 канал.

Дивіться також Російський телеканал замінив кадри після виходу та голу Ярмоленка у Лізі Європи: промовисті фото

Після чого головний арбітр матчу одразу зупинити поєдинок та підійшов до свого помічника на фланзі. Той показав, що з ним усе гаразд, але Беньямін Кортус вирішив повністю припинити матч. Арбітр вказав командам та іншим суддям попрямувати у підтрибунне приміщення.

Декілька футболістів Бохума підійшли до трибуни, звідки прилетіла пляшка, та почали дорікати уболівальникам.

Відео скандального моменту

На момент зупинки рахунок у зустрічі був 0:2 на користь Боруссії. Обидва голи були забиті у другому таймі, їх авторами стали Плеа та Емболо.

Наразі невідомо, яка буде доля поєдинку. Офіційно матч не буде дограний 19 березня. Остаточне рішення представники Бундесліги оголосять найближчим часом.

• Відзначимо, що перед цим поєдинком Боруссія Менхенгладбах із 30 очками посідає 13-те місце. Бохум із 32 пунктами поки йде 11-м.
  • Якщо Бохуму зарахують поразку, то Боруссії вдасться випередити суперника у турнірній таблиці на один бал.