Колишній першій ракетці світу не сподобалось рішення судді на вишці. Під час одного з розіграшів, на думку Кароліни Плішкової, Дар'я Касаткіна влучив в аут, але рефері показала, що росіянка потрапила м'ячем у межі корту, тому гейм віддала російській тенісистці, пише 24 Канал.

​Цікаво Росіяни та білоруси отримали умови допуску на Вімблдон: жодних угод із компаніями з санкціями

Емоції взяли гору над професіоналізмом

Після чого чешка вирішила виплеснути свої емоції назовні. Вона ідучи до своєї лавки вдарила ракеткою об вишку, на якій сидить суддя, та одразу ж у спину почула зауваження від рефері. Після чого Плішкова з усієї сили кинула ракетку об корт та незадоволена сіла на короткий відпочинок.

Плішкова вдарила суддівську вишку: дивіться відео

Відзначимо, що цей матч Касаткіній Плішкова таки програла. Тенісистки провели на корті 2 години 1 хвилину та видали 3-сетовий трилер – 2:1 (3:6, 6:3, 6:3). До чвертьфіналу прокує росіянка.

Цікаво, що це вже не перший випадок, коли Кароліна не вгамовувала свої емоції. Ще жорсткіший епізод був на турнірі у 2018-му в Римі, коли чешка програла Марії Саккарі з Греції. Тоді після матчу Плішкова потиснула руку суперниці, після чого декілька разів вдарила ракеткою по вишці, поки не зламала її. Таким чином Кароліна намагалась висловити своє обурення рішенням судді.