Збірна України провела два протилежні тайми в другому матчі відбору Євро-2024 проти Північної Македонії. Безпорадність наших футболістів втілилися у два голи "червоних левів" в першій 45-хвилинці, пише 24 Канал.

До теми Україна у відборі на Євро-2024: результат, календар матчів та турнірна таблиця

Невідомо, що говорив Сергій Ребров у перерві своїм підопічним, але на другий тайм вони вийшли абсолютно іншою командою. Спочатку захисник Борнмута Ілля Забарний з кутового скоротив розрив у рахунку до мінімуму.

А вже на 68-й хвилині "синьо-жовті" зрівняли рахунок. Юхим Конопля скористався пасом вінгера Челсі Михайла Мудрика та відновив паритет – 2:2.

А переможну крапку в матчі поставив Віктор Циганков. Гравець Жирони переграв у повітрі захисника господарів поля та відправив м'яч в сітку воріт македонців. До речі, гольовий пас на Віктора виконав все той же Мудрик.

Відео голу Циганкова

Віктор Циганков відзначився в другому матчі поспіль. Нагадаємо, що у товариському поєдинку проти Німеччини українець записав на свій рахунок дубль.