Канада – Росія 2:1 ОТ

До слова Динамо, збірна України чи Тоттенхем: кого тренуватиме Ребров після Ференцвароша

Збірна Олімпійського комітету Росії (ОКР) несподівано програла Канаді. Класичне протистояння, в якому росіяни вважалися явним фаворитом, закінчилося перемогою "кленових" в овертаймі (2:1).

Рахунок був відкритий в кінцівці другого періоду. За п'ять з половиною хвилин до його завершення Євген Тимкін відзначився своєю першою шайбою на ЧС і вивів ОКР вперед.

На старті третьої двадцятихвилинки "кленове листя" скористалися видаленням Володимира Тарасенка. Більшість реалізував Адам Хенрік.

Перемогу канадцям приніс Ендрю Манджапане, який забив свій п'ятий гол у п'яти матчах на турнірі. Його партнер по команді Трой Стечер зробив кілька помилкових замахів і викотив шайбу на порожні ворота, де її вже чекав перший.