Піоне Сісто викупив землю на території Португалії. Футболіст прагне допомогти створити незалежне Королівство Пінеал.

Варте уваги "Це недосвідчений рефері": українського арбітра осоромили після палкого матчу в МЛС

З'їхав з котушок

Піоне Сісто, який свого часу виступав у складі збірної Данії на ЧС-2018 та феєрив у футболці Сельти в Іспанії, вирішив займатися чудернацькими справами та не концентруватися на футболі. Діло в тому, що скандальний гравець придбав 4,7 гектари землі в португальському містечку Олівейра-ду-Ошпітал (регіон Коїмбра, в центрі країни). На перший погляд, може здатися, що нічого надзвичайного та дивного в діях Сісто немає, проте думка різко змінюється після того, коли стає відома причина та мотив придбання футболіста.

Данський виконавець почав працювати у інтересах тамтешньої секти, яка уже оселилась на землі, яка належить Сісто. Лідером угрупування є "духовний філософ" Акбал Пінейро. Справжання ціль сектантів одна – вони прагнуть створити на цій території незалежне від Португалії Королівство Пінеал. Піоне ж вирішив допомогти усім чим може тамтешнім маргіналам. Рух, який очолює Акбал Пінейро жадає жити окремо від "системи" і пророкує "неминучий глобальний крах". Прокуратура, Служба імміграції та кордонів і Комісія із захисту неповнолітніх вже розпочали кілька розслідувань щодо цієї секти.

Конфлікти Сісто

  • Коли данець перебував у стані Сельти, то він постійно скаржився на спортивне харчування. Згодом Сісто зізнався, що сидів на 21-денній дієті, яка складалася лише з фруктів, а також заявляв, що "підсвідомість – це темрява".
  • У березні 2020-го, коли усі гравці іспанського колективу перебували на карантині (через пандемію коронавірусу), данський футболіст сів у власне авто і без відома керівництва поїхав у рідну Данію.
  • З такими вибриками Сісто не зміг затриматись у Сельті, тому врешті-решт вінгер повернувся у Мітьюлланд, та от по завершенню минулого сезону з ним вирішили попрощатися і "вовки". Спортивний директор данського клубу Свенд Граверсен зазначив, що з Сісто дуже складно спілкуватися.