Дмитро Підручний другий рік поспіль став найкращим в дуельної стрільбі, випередивши в цій дисципліні італійку Доротею Вірер і швейцарку Лєну Хеккі, пише 24 канал.

Про головне Різдвяна гонка-2020: сенсаційна перемога Росії, провал Підручного та Семеренко

Результати Різдвяної гонки

Наші співвітчизники прекрасно почали гонку з мас-стартом, яка пройшла під рясним снігопадом, по черзі "чисто" відпрацювавши на перших стрільбищах. А ось потім почалися проблеми, і потім з шістьма промахами на восьми вогневих рубежах (0+0+1+2+1+0+1+1) Підручний та Семеренко фінішували п'ятими з відставанням від лідируючих росіян в 1:17,1 секунд.

Далі, згідно з регламентом Різдвяної гонки, час відставання від лідера скорочувалася вдвічі, і всі учасники вийшли на гонку переслідування. І тут росіяни в складі Матвія Єлісєєва та Євгенії Павлової відстояли свої позиції, випередивши найближчих переслідувачів, німців Пройсс/Шемпп і Херрманн/Долля, на 7,1 і 25,1 секунд.

А ось українці скотилися ще далі і в підсумку скотилися на дев'яте місце (відставання – 2:39,6 секунди), випередивши в підсумковому протоколі тільки шведських біатлоністів, які не фінішували.