Технічні проблеми у матчі

Команда Руслана Ротаня приймала Вірменію на стадіоні Колоса у Ковалівці. У першому таймі збірні розписали мирову 1:1. Голами відзначились Криськов та Галстян.

Більше про матч Молодіжна збірна України перемогла Вірменію та очолила групу у відборі на Євро-2023: відео

По перерві напругу у матчі не витримав навіть стадіон – вимкнувся один із прожекторів, через що поєдинок довелось тимчасово призупинити. Вже через п'ять хвилин освітлення полагодили. Пауза пішла на користь "синьо-жовтим".

Україна отримала право на перспективний штрафний. До м'яча підійшов гравець Шахтаря Мудрик та вивів команду вперед – 2:1.

• Після двох турів Україна очолює турнірну таблицю відбіркової групи H, випереджаючи Францію на два очки.