Більше у десятки разів, ніж на матчах УПЛ

Іспанське протистояння у єврокубках відбулось на домашній арені Барселони – "Камп Ноу". Каталонський клуб підійшов до матчу-відповіді з комфортною перевагою у рахунку 1:3, яку оформив у Мадриді.

Іспанці бурхливо відреагували на чвертьфінал жіночої Ліги чемпіонів та прийшли подивитись на "Ель Класіко". На трибунах каталонської команди зібралось 91553 уболівальники.

Матч запам'ятався не лише великою кількістю голів, а й світовим рекордом. Така кількість глядачів на поєдинку встановила новий світовий рекорд у жіночому футболі.

Ще перед стартовим свистком іспанці вразили усіх флешмобом. Глядачі на трибунах сформували величезну мозаїку, яка символізувала рівність прав жінок у світі.

• Другий матч між Барселоною та Реалом закінчився перемогою господарів із рахунком 5:2. Цікаво, що по ходу другого тайму "Королівський клуб" виходив уперед, але каталонці швидко показали, хто фаворит цього протистояння.
  • За підсумками двох поєдинку – 8:3 на користь Барселони, яка пробилась у півфінал Ліги чемпіонів. В 1/2 фіналу футболістки Барселони зіграють проти переможця пари Арсенал – Вольфсбург. Перша зустріч між цими командами закінчилась нічиєю 1:1.