Гравець збірної України Іван Петряк вийшов у стартовому складі Фехервара та провів на полі 77 хвилин. Вже на початку матчу українець розмочив нулі на табло.

Варте уваги Барселона розгромила Севілью та вийшла у фінал Кубка Короля: відео

Черговий гол Петряка

Вже на 11-й хвилині Петряк вивів господарів вперед у рахунку. Цей гол став єдиним у першому таймі. По перерві знову у центрі уваги опинився півзахисник з України, який заробив на собі пенальті. До позначки підійшов Зівзівадзе та впевнено реалізував 100% нагоду. За рахунку 2:0 на користь Фехервару Петряк покинув поле.

Для українця цей гол став 9-м у 29 матчах, також у його активі 6 асистів в Угорщині. Тепер півзахисник посідає третє місце у перегонах найкращих бомбардирів сезону.

Не пройшло і хвилини, як господарі пропустили. Голом відзначився Гарасті, а вже за п'ять хвилин до завершення матчу він оформив дубль. У підсумку – 2:2 бойова нічия. Фехервар втратив домашню перемогу, яка вже була в них у руках.

• Після мирової клуб українця із 37 очками йде 3-м у сезоні. Він поступається найближчому конкуренту Академії Пушкаша 5 пунктами. Лідером чемпіонату продовжує йти Ференцварош Сергія Реброва.