Петряк відкрив відлік голам у сезоні

У стартовому складі Фехервара вийшли відразу два українські футболісти – Іван Петряк та Євген Макаренко. Для останнього ця зустріч стала дебютною за новий клуб.

Варте уваги Роман, Яремчук чи український футболіст: кумедне опитування Бенфіки за найкращого гравця

Петряк став автором єдиного голу клубу у зустрічі. На 30-й хвилині українець відгукнувся на передачу та в один дотик пробив голкіпера – 1:0.

Однак його гол не став переможним. У середині другої 45-хвилинки господарі зрівняли цифри на табло завдяки результативному удару Барнабаша Варги.

Команди розійшлись мировою 1:1. Це друга поспіль нічия Фехервара. Петряк забив дебютний гол у новому сезоні. Макаренко провів на полі увесь матч, Петряк був замінений на 88-й хвилині.

• Петряк у новому сезоні провів за угорський клуб вже 4 поєдинки. У минулому сезоні Іван за 42 матчі забив 13 голів та віддав 11 асистів.
  • Макаренко підписав угоду з клубом Угорщини до кінця червня 2023 року.