Боротьба за трофей

Головний наставник Фехервара Імре Сабич з перших хвилин випустив Івана Петряка. Українець не загубився на полі та допоміг команді здобути важливу перемогу та продовжити боротьбу за престижний трофей.

Варте уваги Петряк відзначився розкішним дублем в Угорщині та відсвяткував голи у стилі Роналду: відео

Початок матчу був не за планом команди українського футболіста. Вже на 14-й хвилині МТК відкрив рахунок у зустрічі завдяки голу Сабольча Шена. Вінгер увірвався у штрафний та побив повз голкіпера.

Ще до перерви гості змогли зрівняти цифри на табло. Захисник Бендегуз наче легкоатлет Усейн Болт пробіг пів поля, обігрався з партнерами по команді та сам завершив атаку ударом із 11-метрової відстані – 1:1.

Після відпочинку Фехервару вдалось швидко вийти уперед у рахунку. Атаку розпочав футболіст збірної України Петряк. Півзахисник віддав на вільного Неманью Ніколіча, який поставив крапку у поєдинку – 1:2 на користь гостей.

• Фехервар вийшов у фінал Кубка Угорщини. У вирішальному матчі клуб українця побореться з Уйпештом, який у півфіналі переграв Кіщварду (1:0). Протистояння заплановане на 5 травня.
  • Петряк провів усі 90 хвилин на полі. Для нього цей матч став 35-м у цьому сезоні в усіх турнірах за угорський клуб. У цих зустрічах Іван відзначився 12 голами та віддав 7 гольових передач.