Наші спортсменки стали віцечемпіонками Парижа-2024. Вони випередили на останніх метрах дистанції Канаду, яка стала третьою.

Перші емоції олімпійських призерок

Україна була швидшою за бронзових призерок лише на 0,06 секунди. Чемпіонками ж стали представниці Китаю.

Одразу після здобуття "срібла" українки поділилися своїми емоціями. Вони заявили, що дуже щасливі та віддали всі свої сили під час заїзду.

Після фінішу розуміємо, що в трійці. А коли подивилися на табло, побачили, що ми другі та підтвердили свій результат – це щось неймовірне. Дуже щасливі. Виклалися максимально, все взяли, що було,
– сказала Лузан.

Анастасія Рибачок додала, що вони були дуже спокійними перед фінальним стартом і подякувала всім, хто їх підтримував:

"Може здатися смішним, але ми були спокійні, заспокоювали себе в роздягальні, жартували. Все прораховували до деталей. Підходжу до Люди та кажу, як вона відчуває – вона каже, що все буде добре. Ми заспокоїлися та пішли. Хочу подякувати тренерам, Люді, чоловіку за те, що після декрету в мене повірили, дали той шанс, а я його використала. Це нереальні емоції".

Зазначимо, що 10 серпня Людмила Лузан та Анастасія Рибачок боротимуться також за вихід до фіналу в каное-одиночці на 200 метрів.