Джерело: 24 канал

Лор'ян – ПСЖ 3:2

Голи: Абергель, 36, Вісса, 80, Моффі, 90+2 – Неймар, 45, 57 (обидва – пен.)

Дивіться також Аталанта несподівано поступилася Лаціо у Серії А: Маліновський зіграв половину матча

Несподівано в середині першого тайму парижанам довелося відіграватися з одним з аутсайдерів чемпіонату. Рахунок відкрив Абергель.

Неймар отримав можливість пробити відразу два пенальті. Бразилець впорався з обома ударами. Здавалося б, справа йшла до вольової перемоги гостей.

Однак скромний андердог виявився проти такого сценарію. Спочатку Вісса зробив рахунок знову рівним. А на останніх хвилинах Моффі встановив остаточний результат зустрічі – 3:2.

• Це перша поразка головного тренера парижан Маурісіо Почеттіно. Після призначення аргентинського фахівця команда чотири рази перемогла і один раз зіграла внічию.
  • ПСЖ втратив нагоду обійти Ліон в турнірній таблиці і вийти в лідери чемпіонату. Лор'ян залишився в зоні вильоту.