Неймовірна гармата

Вже на 8-й хвилині рахунок у матчі став 1:0 на користь господарів. Перший тайм закінчився мінімальною перемогою Лаваля, повідомляє 24 канал.

Дивіться також "Гори в пеклі, зрадник": фанати Десни спалили паспорт гравця, який перебрався у росію – відео

По перерві Генгам зрівняв рахунок 1:1. Голом відзначився Бертельме.

У середині другої 45-хвилинки гості вперше у поєдинку повели у рахунку 1:2. Все почалось зі стандарту, який був ледь не біля центрального кола. Супернику вдалось вибити м'яч із власного штрафного, але він прилетів прямо у боротьбу гравців обох команд.

Її виграв Ліволан та ударом із дуже дальньої відстані вразив володіння господарів. Такого повороту подій точно не очікував голкіпер Лаваля. М'яч за шаленою траєкторією залетів у сітку його володінь. Це взяття воріт може скласти конкуренцію голам футбольних зірок.

Відео голу Генгама

Генгам вирвав перемогу у Лаваля на виїзді з рахунком 1:2.

• Після двох турів переможець матчу лідирує у другій за силою лізі Франції, маючи у своєму активі 6 очок.