Авторами голів стали лише українці

У матчі Ференцварош – Спарта Прага забивали виключно українці. Нулі на табло команди розмочили наприкінці першого тайму.

Варто дізнатись Шахтар не зможе зіграти на НСК "Олімпійський" матч Ліги чемпіонів: причина

На 44-й хвилині захисник чехів Тарас Качараба у підкаті віддав м'яч назад голкіперу. Але воротар проспав момент передачі та пропустив м'яч у власні ворота. Курйозний автогол у зустрічі. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів з Угорщини 1:0.

На початку другого тайму Ігор Харатін реалізував 11-метровий удар та подвоїв перевагу Ференцвароша – 2:0. Саме із таким рахунком завершився перший поєдинок 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

• Обидва українці провели усі 90 хвилин на полі. На 86-й хвилині на поле вийшов інший футболіст із України Олександр Зубков.