Красиве взяття воріт від Роми

Рома першою у матчі відкрила рахунок. Красивий гол вдався Лоренцо Пеллегріні на 36-й хвилині зустрічі.

Дивіться також Ювентус не вибрався із дна Серії А, розписавши нічию з Міланом: відео

25-річний центральний півзахисник елегантно п’ятою замкнув простріл з флангу від Карсдорпа. М'яч залетів прямісінько у кут воріт Верони.

Перша частина поєдинку завершилась за мінімальної переваги гостей. По перерві було забито ще чотири голи, три з яких були в активі господарів. Навіть такий розкішний гол Пеллегріні не дозволив римлянам зберегти бодай нічию.

• Пеллегріні забив свій шостий гол у семи матчах у новому сезоні в усіх турнірах. Також у доробку італійця один асист.

Верона переграла Рому у гольовій перестрілці – 3:2. Це перша поразка "вовків" під керівництвом португальського фахівця Жозе Моурінью. Переможна серія Роми тривала шість поєдинків.

Верона – Рома відеоогляд (гол Пеллегріні з 0:43)