У червні збірна Україна проведе три матчі: товариський з Німеччиною та два поєдинки відбору Євро-2024. Діями "синьо-жовтих" у цих зустрічах буде керувати новий тренерський штаб. Про це повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

Читайте також Можемо втратити ціле покоління спортсменів, – Беленюк про "бойкот" і ручний режим Гутцайта

На матч з Німеччиною з новим тренером

Саме благодійний матч проти "Бундестім" стане дебютним для нового тренера збірної. Напередодні червневого збору і буде представлено нового керманича.

"Хочу запевнити: у збірної буде новий тренер на контрольний матч з Німеччиною та на ігри відбору Євро-2024 у червні. З ним є домовленість, і в умовлений час ми про це оголосимо.

Я впевнений, що вболівальники будуть задоволені, бо ми обираємо тренера не на окремі матчі, а маємо стратегію розвитку. І на презентації ми зможемо разом з новим наставником розповісти про нашу стратегію", – розповів Павелко.

  • Нагадаємо, що збірна України з поразки проти Англії (0:2) стартувала у відборі Євро-2024. У цьому поєдинку діями команди керував виконуючий обов'язки головного тренера Руслан Ротань.
  • Основним кандидатом на посаду тренера збірної давно називають Сергія Реброва. Проте український фахівець пов'язаний контрактом з Аль-Айном до кінця червня 2023 року.
  • У ЗМІ щотижня з'являються взаємовиключаючі новини щодо подальшої долі Реброва в Аль-Айні.
  • Серед ймовірних кандидатів на посаду головного тренера збірної України називалося прізвище хорватського спеціаліста Славена Біліча. Проте далі розмов справа із запрошенням хорвата не пішла.