В суботу, 3 червня, відбувся матч-відповідь другого раунду плей-оф, в якому Парма зустрічалася з Кальярі. Господарів поля влаштовувала лише перемога, пише 24 Канал.

VAR проти Системи визначення голу

Перший матч протистояння завершився перемогою Кальярі (3:2), яку тренує знаменитий Клаудіо Раньєрі. Тоді у воротах Парми гру розпочав 45-річний Джанлуїджі Буффон. Перший тайм "жовто-сині" виграли 2:0. Але на другу 45-хвилинку Буффон не зміг вийти через травму і Парма пропустила 3 м'ячі.

До матчу-відповіді легендарний воротар не зумів оговтатися від травми та спостерігав за подіями на полі з трибун. Долю матчу вирішив суперечливий епізод на 74-й хвилині. Технологія лінії воріт зафіксувала гол гравця Парми Бонні та надіслала сигнал арбітру зустрічі. Проте VAR вирішив, що м'яч повністю не перетнув лінію воріт. Тож суддя матчу скасував гол Бонні. В підсумку поєдинок завершився нульовою нічиєю.

Відео суперечливого моменту

Таким чином, Парма вибула з боротьби за вихід до Серії А. У фіналі плей-оф команда Раньєрі зустрінеться з Барі. Матчі відбудуться 8 та 11 червня.

Буффон в Пармі

• Нагадаємо, що Джанлуїджі Буффон вважається одним з кращих воротарів світу.
  • У 2021 році Джіджі вирішив повернутися в Парму – клуб, в якому він розпочинав свою кар'єру.
  • У сезоні 2022/23 45-річний "Супермен" відіграв 19 поєдинків, у яких пропустив 24 м'ячі. У 5 зіграних матчах Буффон зберіг ворота "сухими".
  • Контракт феноменального ветерана з Пармою завершується 30 червня 2024 року.