Допомога для працівників вишу

Паралімпійка навчалася в університеті імені Каразіна, нині вона там працює. Загалом Литовченко планує зібрати близько 30 тисяч доларів.

Читайте також Україна здобула ювілейне "золото" на Всесвітніх іграх

Тенісистка хоче ці кошти спрямувати на допомогу працівникам вишу, які опинилися у складних життєвих умовах через війну. До її ініціативи долучилися інші спортсмени з різних країн світу.

В Чехії ми провели по настільному тенісу з тренером чеським. Також я долучила Дмитра Овчарова, він бронзовий та срібний призер Олімпійських ігор 2016 і 2020 років по настільному тенісу. Він зараз живе в Німеччині, грає за німецьку команду. Він продав свою футболку,
– розповіла Марина.

На початку квітня Литовченко хотіла продати свою медаль Паралімпійських ігор, проте її відмовили.

Я написала пост у фейсбуці, що хочу допомогти, продаючи свою медаль. Я отримала безліч відгуків про те, що це супер ідея. Дуже багато отримала відгуків, мовляв, ні, ця медаль повинна залишитися в Україні, давай краще збір коштів. Вже нам вдалося зібрати 13 880 доларів,
– сказала тенісистка.

Окупанти завдали значних збитків університету імені Каразіна

  • 25 лютого був пошкоджений корпус фізико-технічного факультету ХНУ ім. Каразіна. Повторно він був пошкоджений ще одним ударом РФ 11 березня.
  • 1 березня, коли по будівлі ОДА вдарили ракетами, вибуховою хвилею були пошкоджені близько 400 вікон у двох корпусах вишу на майдані Свободи.
  • 2 березня росіяни завдали удару по будівлі економічного факультету та Каразінської школи бізнесу.
  • 5 березня окупанти вдарили по спорткомплексу університету.
  • Також внаслідок обстрілів пошкоджені Каразінський інститут держуправління, два гуртожитки, будівля старої бібліотеки, музей природи.