В цей день українські паралімпійці зможуть позмагатись та здобути ще одні медалі Паралімпіади-2024. Поки що збірна України має в своєму активі вісім медалей, пише 24 канал.

Третій змагальний день на Паралімпіаді-2024 за участі України

Українські параатлети змагтимуться у бадмінтоні, стрільбі, плаванні, настільнлму тенісі та у легкій атлетиці.

09:30. Бадмінтон — жінки, особистий розряд, груповий етап, 2 тур (клас SL3). Оксана Козина — Квонітах Сьякурох

10:30. Стрільба — чоловіки, пневматична гвинтівка, 10 м (клас SH1). Андрій Дорошенко

10:30. Плавання — чоловіки, 100 м на спині (клас S12). Роман Мичка, Дмитро Суханов, Ярослав Денисенко

10:38. Плавання — жінки, 100 м на спині (клас S12). Анна Стеценко

10:46. Чоловіки, 200 м вільним стилем (клас S14). Дмитро Ванзенко

10:50. Бадмінтон — чоловіки, особистий розряд, груповий етап, 3 тур (клас SL3). Олександр Чирков — Даніель Безель (Велика Британія)

11:00. Настільний теніс — змішані пари, півфінал (клас XD17). Віктор Дідух/Ірина Шинкарьова — Шуаі Жао/Жінгдін Мао (Китай)

11:00. Легка атлетика — штовхання ядра, чоловіки (клас F12). Володимир Пономаренко, Роман Данилюк

11:06. Плавання — чоловіки, 100 м на спині (клас S8). Богдан Гриненко

11:23. Плавання — чоловіки, 400 м вільним стилем (клас S13). Кирило Гаращенко

11:37. Плавання — жінки, 400 м вільним стилем (клас S13). Анна Стеценко

11:50. Академічне веслування — змішані двійки, втішний заїзд (клас PR2). Ярослав Коюда/Анна Алсанова

11:53. Плавання — чоловіки, 50 м на спині (клас S2). Роман Бондаренко

12:10. Академічне веслування — змішані двійки, втішний заїзд (клас PR3). Станіслав Самолюк/Дарія Котик

12:15. Плавання — чоловіки, 200 м комплексне плавання (клас SM7). Євгеній Богодайко, Андрій Трусов

12:26. Плавання — жінки, 200 м комплексне плавання (клас SM7). Вероніка Коржова

12:38. Плавання — чоловіки, 50 м вільним стилем (клас S11). Михайло Сербін, Данило Чуфаров

12:40. Боча — чоловіки, особисті змагання, попередній етап, 3 тур (клас BC4). Артем Колінко — Абдул Разак Абдул Рахам

12:46. Плавання — жінки, 50 м вільним стилем (клас S11). Катерина Ткачук, Марина Піддубна

12:58. Велотрек — чоловіки, 4000 м індивідуальне переслідування (клас C5). Єгор Дементьєв

13:00. Стрільба — жінки, пневматичний пістолет, 10 м (клас SH1). Ірина Ляху

19:33. Плавання — чоловіки, 50 м на спині (клас S1). Антон Коль

Зазначимо, що українські настільні тенісисти вже гарантували собі як мінімум бронзові медалі. Сьогодні, Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова зіграють півфінальний матч.

Також Антон Коль може принести ще одну медаль у плаванні на спині – дистанція 50 метрів, клас S1. У легкій атлетиці Володимир Пономаренко та Роман Данилюк будуть боротись за нагороди Паралімпіади-2024 у штовханні ядра, клас F12.

Де дивитися Паралімпіаду-2024 в Парижі

Офіційним транслятором Паралімпійських ігор-2024 в Україні є Суспільне. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів будуть на чотирьох платформах:

• канал Суспільне Спорт
  • регіональні канали Суспільного
  • сайт Суспільне Спорт
  • ютуб-канал Суспільне Спорт

Онлайн-трансляція змагань Паралімпіади-2024 31 серпня

День на Паралімпійських іграх-2024 завершено!

Топ-10 медального заліку:

Плавання

Марина Піддубна здобула бронзову медаль на дистанцію 50 метрів вільним стилем (клас S11).

Таким чином, українські плавці принесли в медальну скарбничку сім нагород: дві срібні та п'ять бронзових.

Плавання

Данило Чуфаров на четвертому місці завершив заплив на 50 метрів вільним стилем (клас S11). Зовсім трішки не вистачило українцю, щоб потрапити на п'єдестал.

Бочча

Артем Колінько вийшов у півфінал Паралімпійських ігор у індивідуальних змаганнях з бочі. Українець у чвертьфіналі класу ВC4 переміг представника Китаю (3:2).

Завтра у півфіналі Колінько зіграє з колумбійцем Едільсоном Чіка Чіка.

Плавання

16-річна Вероніка Коржова залишилася поза подіумом у запливі на дистанцію 200 метрів комплексним стилем (клас SM7). Українка фінішувала на п'ятому місці.

Плавання

Подвійний подіум України: Андрій Трусов та Евгеній Богодайко здобули "срібло" та "бронзу" Паралімпіади-2024. У запливі на дистанцію 200 метрів комплексним (клас SM7) Андрій Трусов фінішував другим, а Євгеній Богодайко - третім.

Плавання

Роман Бондаренко фінішував шостим у фінальному запливі на 50 метрів на спині (клас S2).

Плавання

Антон Коль здобув другу медаль Паралімпійських ігор-2024 у плаванні. Український параплавець фінішував третім у запливі на дистанцію 50 метрів на спині (клас S1) та здобув бронзову нагороду.

Плавання

Анна Стеценко стала бронзовою призеркою Паралімпіади-2024 у плаванні. Українка була третьою у запливі на дистанцію 400 метрів вільним стилем. Вона виступала у класі S13.

Стеценко здобула сьогодні дві медалі: "срібло" та "бронза".

Плавання

Кирило Гаращенко був четвертим у запливі на 400 метрів вільним стилем (клас S13). Українець боровся за бронзову медаль, але на самому фініші поступився представнику Франції.

Плавання

Богдан Гриненкго був п'ятим у фінальному запливі на дистанцію 100 метрів на спині. Він виступав у класі S8.

Плавання

Дмитро Ванзенко фінішував четвертим у фінальному запливі на 200 метрів вільним стилем у класі S14.

Плавання

Анна Стеценко здобула "срібло" Паралімпіади-2024 у плаванні. Вона фінішувала з другим результатом у запливі на дистанції 100 метрів на спині у класі S12.

Плавання

Ярослав Денисенко став бронзовим призером Паралімпіади-2024 у плаванні. Він фінішував третім у запливі на дистанції 100 метрів на спині у класі S12.

Плавання

Українці виступатимуть одразу в 12 фіналах з плавання у третій день Паралімпіади-2024:

Українець Єгор Дементьєв став срібним призером Паралімпіади-2024 у велотреку

Дементьєв фінішував другим у фінальній гонці індивідуального переслідування на 4000 м (клас C5).

Суперником українця був представник Франції Доріан Фулон, якому дісталося "золото".

Велотрек

Єгор Дементьєв гарантував собі як мінімум "срібло" Паралімпіади-2024.

Він боротиметься за золото з французом Фулоном Доріаном 31 серпня о 16:21.

Штовхання ядра

Штовхальники ядра Володимир Пономаренко та Роман Данилюк здобули срібну та бронзову нагороди у класі F12. Також Пономаренко ще й встановив особистий рекорд спробою на 16.12 м.

Це перший подвійний подіум для України на Паралімпійських іграх-2024 в Парижі.

Настільний теніс

Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова здобули бронзову медаль у міксті парного настільного тенісу, клас XD17.

У півфінальній грі Дідух та Шинкарьова програли китайським спортсменам Чжао Шуая та Мао Цзіндянь. Незважаючи на це, українські настільні тенісисти здобули першу в історії медаль України у міксті на Паралімпіаді-2024.