Цього дня атлети будуть змагатися у 15 видах спорту. У шести з них на кону стоятимуть паралімпійські медалі, пише 24 Канал.

Другий день Паралімпіади-2024 для України

Українські параатлети змагатимуться у бадмінтоні, стрільбі, веслуванні, плаванні, боччі, тхеквондо, настільному тенісі, волейболі, легкій атлетиці та голболі.

• 09:30. Бадмінтон – жінки, одиночний розряд, SL3, група А (Козина)
  • 10:00. Стрільба – жінки, пневматична гвинтівка, 10 метрів, SH1 (Щетнік)
  • 10:30. Плавання – чоловіки, 200 метрів вільним стилем, S5 (Комаров)
  • 10:39. Плавання – жінки, 400 метрів вільним стилем, S7 (Пойда)
  • 10:40. Академічне веслування – жінки, одиночки, PR1 (Шеремет)
  • 11:06. Плавання – чоловіки, 100 метрів на спині, S2 (Бондаренко)
  • 11:10. Академічне веслування – чоловіки, одиночки, PR1 (Полянський)
  • 11:30. Бадмінтон – чоловіки, одиночний розряд, SL3, група В (Чирков)
  • 11:30. Бочча – чоловіки (Артем Колінко)
  • 12:00. Настільний теніс – чоловіки, парний розряд, MD18 1/8 фіналу (Ніколенко/ Дідух)
  • 12:02. Плавання – чоловіки, 100 метрів батерфляєм, S13 (Кліпперт)
  • 12:06. Плавання – чоловіки, 100 метрів батерфляєм, S13 (Вірченко)
  • 12:15. Стрільба – чоловіки, пневматичний пістолет, SH1 (Денисюк)
  • 12:27. Плавання – змішана естафета, 4х50 метрів вільним стилем (Україна)
  • 12:40. Тхеквондо – жінки. до 57 кілограмів, K44 1/8 фіналу (Липецька)
  • 13:09. Легка атлетика – чоловіки, метання списа, фінал (Білий, Дорошенко)
  • 13:15. Настільний теніс – чоловіки, парний розряд, MD18 1/8 фіналу (Кац/Май)
  • 13:32. Легка атлетика – чоловіки, біг 100 м, Т37 – (Райський, Загребельний)
  • 14:30. Стрільба – змішані команди, 10 метрів, пневматична гвинтівка стоячи, SH2 (Ковальчук, Плакущий)
  • 15:00. Волейбол сидячи – чоловіки, відбірковий раунд, група В (Іран – Україна)
  • 18:00. Бочча – жінки (Наталія Коненко)
  • 18:30. Голбол – чоловіки, відбірковий раунд, група В (Японія – Україна)
  • 19:33. Плавання – чоловіки, 400 метрів вільним стилем, S11 (Сербін)
  • 20:11. Стрільба з лука – чоловіки, 1/16 фіналу (Сергій Атаманенко)

Де дивитися Паралімпіаду-2024 в Парижі

Офіційним транслятором Паралімпійських ігор-2024 в Україні є Суспільне. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів будуть на чотирьох платформах:

• канал Суспільне Спорт
  • регіональні канали Суспільного
  • сайт Суспільне Спорт
  • ютуб-канал Суспільне Спорт

Онлайн-трансляція змагань Паралімпіади-2024 30 серпня

Легка атлетика

Наталія Кобзар принесла Україні другу медаль у легкій атлетиці на Паралімпіаді-2024. Українка перетнула фінішну пряму у забігу на 200 метрів другою, поступившись лише представниці Китаю.

Плавання

На жаль, Україні не вдалось завоювати медаль в останньому фіналі із плавання 30 серпня. Наша команда зупинилась за крок від п'єдесталу (2:25.63).

Плавання

У запливі 100 метрів на спині Олексій Вірченко фінішував шостим.

Владислав Загребельний та Максим Райський у бігу на 100 метрів фінішували на 7 та 8 позиції.

Плавання

У запливі на 400 метрів Данило Чуфаров та Михайло Сербін не змогли вибороти медалі.

Плавання

Ірина Пойда стала срібною призеркою.

Плавання

Олександр Комаров здобув для України першу золоту медалі у запливі на 100 метрів.

Владислав Білий здобув "срібло" у змаганнях з метання списа, Олександр Дорошенко – став четвертим.

Кульова стрільба

На жаль, Ірина Щетнік зупиняється у кроці від медалі Паралімпіади-2024 зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Результат 205.4.

Паралімпійською чемпіонкою стала представниця Індії Авані Лекхара (249.7).

Бадмінтон

Чирков здобув перемогу над Чизом (21:16, 21:10). Натомість Липецька без шансів програла Мар – 3:25.

Плавання

Українська збірна стала другою у кваліфікації змішаної естафети 4х50 метрів вільним стилем. Наша команда поступилась 3 секундами лише Китаю.

Настільний теніс

Дідух і Шинкарова створили сенсацію, вибивши зі змагань дует із Бразилії. Українська пара пробилась до півфіналу, гарантувавши собі мінімум "бронзу" Паралімпіади-2024.

Плавання

Вірченко став третім у кваліфікації 100 метрів на спині – 1:01.09.

Плавання

Кліпперт фінішував четвертим у запливі на 100 метрів на спині (клас S13) – 1:03.73.

Бочча

Колінко поступається супернику із Великої Британії – 1:7.

Плавання

Інша призерка Ігор-2024 Ірина Пойда була другою у своєму запливі на 100 метрів вільним стилем.

Плавання

Бронзовий призер Паралімпіади-2024 Олександр Комаров із найкращим часом фінішував на 100 метрах вільним стилем.

Академічне веслування

Роман Полянський також перетнув фінішну лінію першим у класі PR1 (9:04.88).

Анна Шеремет фінішувала першою у кваліфікаційному запливі із академічного веслування. Її час 10:12.00.

Стрільба

Ірина Щетнік стала найкращою у кваліфікації кульової стрільби із пневматичної гвинтівки на 10 метрах (стоячи, клас SH1). Українка настріляла на 627.5. Це паралімпійський кваліфікаційний рекорд!

Бадмінтон

Оксана Козина в драматичному матчі першого туру здолала представницю Індії Манасі Йоші з рахунком 2:1 (10:21, 21:15, 23:21)