У довільній програмі Валієва кілька разів упала на лід, що не дозволило їй за сумою балів піднятися на п'єдестал пошани. Співачка Наталія Штурм висловила свою думку після прокату Каміли.

Дивіться також Стала заручницею ситуації, – зірка з України підтримала Валієву, яка попалася на допінгу

Вона вважає, що Валієва спеціально падала у довільній програмі, щоб отримати меншу оцінку і тим самим уникнути ще одного скандалу.

"Я переглянула катання Каміли Валієвої та практично впевнена, що її падіння були навмисними. Вона рятувала команду і в неї не було іншого виходу", – написала співачка.

Допінговий скандал з Валієвою на Олімпіаді-2022

  • Олімпіада у Пекіні не обійшлася без допінгового скандалу. Цього разу знову підозрюють спортсменів з Росії. Фігуристи ОКР перемогли у командному турнірі з фігурного катання на Іграх-2022. Церемонія нагородження росіян так і не відбулася.
  • У 15-річної фігуристки Каміли Валієвої виявили заборонену речовину у допінг-пробах. Цікаво, що саме її виступ приніс команді ОКР найбільшу кількість балів. Також виступ юної росіянки став рекордним.
  • Але Валієву не відсторонили від подальших виступів на Олімпійських іграх. Спортсменка виступила у короткій програмі.
  • Російські фігуристи не отримають золоті нагороди за перемогу у командних змаганнях на Олімпіаді-2022. Міжнародний олімпійський комітет не планує їх нагороджувати.