Для цієї пам'ятної події організатори створили спеціальний пояс, який виконаний у кольорах національних прапорів обох боксерів. Також він оздоблений золотом і сріблом, а посередині червоними літерами підписано, що це титул абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.

Читайте також Більше не кролик: легенда боксу прокоментував трансформацію Усика протягом кар'єри

Пам'ятний подарунок чемпіону

Проте це буде не єдиний унікальний подарунок для переможця. Голова Генерального управління Саудівської Аравії з питань розваг Туркі Аль аш-Шейх презентував ще один приємний приз.

Тріумфатор поєдинку за абсолют отримає також спеціальний годинник "Jacob & Co". Один екземпляр дістанеться новому чемпіону, а ще один буде продано на аукціоні "Sotheby’s", вторговані за нього гроші підуть благодійній організації “Make-A-Wish International”.

Який годинник отримає переможець бою Усик – Ф'юрі: дивіться відео

Нагадаємо, що бій відбудеться 18 травня на "Kindom Arena". Переможець стане першим абсолютом надважкої вагової категорії за останні 25 років.

Зазначимо, що між боксерами також відбудеться згодом реванш. Він був під питанням, проте Туркі Аль аш-Шейх оголосив, що друга битва відбудеться вже у жовтні 2024 року.