Шевченко розповів, яким чином асоціація слідкуватиме за дітьми, які покинули Україну. Він зазначив, що у Сергія Реброва є скаути, які слідкують за цим.

Дивіться також "Крістіан відчуває шалений тиск": Шевченко назвав збірну, за яку мріє грати його син

Шевченко назвав план дій

Також зараз УАФ тестує ще одну технологічну систему, яка може допомогти в зборі інформації, зауважив він.

"Це розробка однієї з відомих компаній. Можливо, ми розпочнемо з нею співпрацю, але спочатку повинні протестувати можливості цієї системи. Нам дуже допоможе інформація про те, хто де є з українських дітей по всьому світу.

Є вже і результат такої співпраці. Нещодавно ми знайшли трьох українських хлопців, що займаються в академіях англійських клубів. Я знаю, що наші хлопці є в Німеччині, Іспанії, Австрії, Італії та інших країнах", – сказав Шевченко.

Що відомо про обрання Шевченка на посаду УАФ

  • 25 січня Андрій Шевченко був обраний президентом УАФ, щоб зайняти цю посаду. Він єдиний кандидат, який претендував на цей пост. З перших днів своєї роботи на чолі УАФ він активно бере участь у різних заходах та ініціативах.
  • Після призначення Шевченка на пост президента УАФ, він представив програму розвитку українського футболу, що складається з дев'яти ключових напрямків.
  • Один із цих напрямків – це прозорість, яка передбачає проведення аудиту діяльності Української асоціації футболу (УАФ) за останні дев'ять років. В рамках цієї програми передбачено впровадження електронного документообігу, створення бази даних осіб, що залучені до футбольної діяльності, а також створення єдиної структури для збірних команд.