На іспанському Мастерсі Україну в одиночному розряді представляли 5 тенісисток. Цей турнір не можна занести нашим землячкам до активу, проте, за його результатами, сталася історична подія, пише 24 Канал.

Зміни позицій українок у рейтингу

В одиночній сітці серед українок найкращий результат продемонструвала Даяна Ястремська. Вона пройшла у третє коло змагань, де поступилася третій ракетці світу Коко Гофф. Інші наші тенісистки програли свої стартові матчі.

Попри невтішний виступ у Мадриді, Марта Костюк піднялась у світовому рейтингу WTA на одну позицію та оновила свій особистий рекорд – вона вперше в кар'єрі посіла 20-те місце. Першою ж ракеткою України залишилася Еліна Світоліна, яка втратила одну позицію і тепер посідає 19-ту сходинку.

Зазначимо, що в оновленому рейтингу покращили свої позиції третя та четверта ракетки України – Ангеліна Калініна піднялась на 31-ше місце, а Даяна Ястремська наразі посідає 33-тю сходинку.

Окремо варто відзначити успіх Дар'ї Снігур. Вона виграла другий турнір за 2 тижні, тріумфувавши в Грузії, де декласувала одразу чотирьох "нейтральних" суперниць. Це дозволило 22-річній тенісистці піднятися на 121-ше місце світового рейтингу.

Українки в топ-200 світового рейтингу

• 19. Еліна Світоліна – 2400 очок (-1 позиція)