Чи зберегла Костюк звання першої ракетки: як змінились позиції українок у рейтингу WTA

13 серпня 2024, 15:51

Джерело:

WTA

Жіноча тенісна організація (WTA) оновила рейтинг після хардового турніру в Тороно. Стало відомо, на якому місці опинились українські тенісистки.

Перше місце у рейтингу WTA за собою зберегла польська тенісистка Іга Свьонтек, після неї посідає другу сходинку американка Корі Гауфф. Топ-3 замикає нейтральна спортсменка з Білорусі – Аріна Соболенко.

Українки у рейтингу WTA

Марта Костюк зберегла за собою звання першої ракетки світу, але опустилась з 20-го місця на одну позицію нижче. Тепер українка посідає 21-у сходинку у рейтингу WTA.

Даяна Ястремська втратила 7 позицій та опинилась на 34-му місці. Еліна Світоліна, навпаки, піднялась у рейтингу на 4 сходинки та стала 30-ю. Ангеліна Калініна з 49-го місця опинилась на 51-у. Леся Цуренко з 85-го місця піднялась на три позиції угору.

294 (310). Катерина Байндль (Україна) — 221

Нагадаємо, що Марта Костюк на тенісному турнірі в 1/8 фіналу програла американці Еммі Наварро та припинила змагання. Українка опустилась у рейтингу через те, що нейтральна спортсменка Діана Шнайдер змогла пробитись у півфінал WTA 100.

Також в українському дербі Марта Костюк перемогла Еліну Світоліну та підтвердила звання першої ракетки України.