Про своє звільнення Дмитро Несвятипаска сповістив на своїй сторінці в фейсбук. За його словами, разом з ним звільнили й Богдана Грицая. Саме звільнення він назвав незаконним.

Варте уваги У членів комісії, які заперечили плагіат у Шкарлета, теж виявили плагіат: курйозні деталі

"Як і всі класичні рейдери, ці теж пішли шляхом свавілля. Звільнили за сфабрикованими актами. Ось до чого призводить, коли до влади приходять шахраї, плагіатори та відверті українофоби на кшталт Сергія Шкарлета. Московські агенти завжди намагалися впливати на світогляд молодого покоління через спорт та освіту. На жаль, реванш таки відбувся", – написав Дмитро Несвятипаска.

В наказі на звільнення, яке опублікував Несвятипаска, вказано, що причиною для звільнення став прогул 6 січня. Він же внизу дописав, що "наказ підготовлено з порушенням вимог законодавства про працю на підставі сфабрикованих актів, звільнення незаконне, з наказом не згоден".

Ввечері того ж дня Богдан Грицай відреагував на таку інформацію, виклавши пост на своїй сторінці у фейсбуці зі світлиною заяви про звільнення. Борець перерахував досягнення вихованців відділення за 2019-й рік та додав, що вся робота завжди була з повною віддачею. Богдан подякував всім причетним за співпрацю.

Досягнення вихованців

  • Все розпочалося, коли влітку 2020 року Грицай опублікував відео з Гутцайтом. За словами борця, це відео з 2020 року, коли група "тітушок" намагалася здійснити рейдерське захоплення території Олімпійського коледжу. І саме Гутцайт спостерігав за цим всім.
  • Вже у вересні Олімпійський коледж перевели у підпорядкування Національного університету фізичного виховання і спорту. В коледжі таке рішення теж назвали рейдерським захопленням навчального закладу. Студенти та викладачі оголосили страйк. Вони вимагали відставки Шкарлета та Гутцайта. І вийшли з протестом під стіни Верховної Ради. Згодом на території самого коледжу сталися сутички студентів з правоохоронцями.
  • До цього Грицай привернув до себе увагу, коли кинув виклик боксеру Олександру Усику. Причиною стали зйомки у фільмі з російськими боксерами та словами про "один народ".