Олімпік – Львів 2:0

Гол: Тейшейра, 53, 84

Господарі невдало розпочали матч і могли пропустити вже на 5-й хвилині зустрічі. Паніка біля воріт Кичака, банальний навіс і оборона донеччан не змогла навести порядок в штрафній, Бопесу пробивав по воротах. Згодом Кичак вийшов з воріт, Велвес перекинув кіпера і тільки Лебеденко виніс м'яч з порожніх воріт.

Вже у другому таймі "Олімпік" відкрив рахунок у зустрічі. Тейшейра забив за меж штрафної після пасу Коавченка і провалу двох центрбеків – 1:0.

Відео першого голу Тейшейри

Також варто відзначити момент ФК "Львів" на 67-й хвилині. Кичак вийшов далеко з воріт, Нич пробивав головою, і в останній момент голкіпер зреагував.

Розв'язка у матчі наступила на 84-й хвилині, коли Тейшейра чудовим ударом з-за меж штрафного завершив шикарну комбінацію, в якій взяло участь півкоманди.

Відео другого голу Тейшейри

• Таким чином донеччани перервали безвиграшну серію, яка триває від 1 грудня 2019 року. Загалом це 10 ігор (2 нічиї, 8 поразок).
  • "Олімпік" набрав 23 бали та посунув з 9-го місця "Ворсклу". У команд однакова кількість очок. Обоє відстають від "Маріуполя" на 4 бали, 8-ме місце дає право взяти участь у плейоф за Лігу Європи.