Слова Уландер після виступу на антидопінговому саміті приводить USA Today.

Росіяни не тільки зіпсували Олімпіаду, вони і в політику втручаються по всьому світу. Знаєте, що найбільше розбиває мені серце в ситуації з Сочі-2014? Те, що це взагалі була не Олімпіада! Це було особисте шоу Путіна. Він хотів підняти дух російського народу, щоб потім отримати підтримку і вдертися в Україну. Це просто виводить мене з себе. Здається, ніби ти просто читаєш про ці події в підручниках історії, але ні – ми дійсно бачили все це. Спортсмени, які виступали в Сочі-2014, не знали, у чому вони насправді беруть участь. Їхні мрії було зруйновано,
– заявила Уландер

Читайте також: У кільці ворогів: як Росія йшла до заборони брати участь в Олімпіаді-2018

Піддала критиці спортсменка і допінговий скандал на Олімпіаді у Росії. Американка посіла четверту сходинку в індивідуальних змаганнях. На третьому місці опинилася росіянка Олена Нікітіна. Однак останню у листопаді 2017 році звинуватили у вживанні допінгу (разом з ще десятьма російськими спортсменами). Відтак Уландер мала б отримати бронзову медаль. Та Нікітіна подала у апеляцію у Спортивний арбітражний суд (CAS) і виграла справу.

"Щодо тих російських спортсменів, яких виправдали у використанні допінгу в Сочі, то я на сто відсотків впевнена, що вони не заслуговують на співчуття, але на ті ж сто відсотків впевнена, що вони не заслуговують на свої медалі. Мені їх шкода, насправді. Вони просто не бачать іншого виходу, крім як приймати допінг", – зазначила Уландер.