Вона здобула це право завдяки успішному виступу на молодіжному Євро-2023. Там підопічні Руслана Ротаня дійшли до півфіналу.

Читайте також З прицілом на Олімпіаду-2024: коли команда Ротаня розпочне підготовку до історичного турніру

Капітан "синьо-жовтих" хоче поїхати у Париж

За регламентом, у заявці команди на турнір мають бути всі гравці до 23 років і ще троє футболістів можуть бути старшого віку. Одним із тих, кого можуть взяти за цією квотою є півзахисник Динамо Андрій Ярмоленко.

Капітан національної збірної, який наразі перебуває на завершальній стадії відновлення від травми, відповів на запитання щодо можливості зіграти на Іграх у Парижі. Він розповів, що має бажання взяти участь на такому престижному турнірі, але розуміє, що цю можливість в першу чергу заслужили ті футболісти, які посіли третє місце на Євро-2023, тому чекатиме на остаточне рішення, яке прийматиме головний тренер.

Цікаве запитання. Звичайно, мені хочеться. Не буду брехати. Але з іншого боку, я розумію, що на Олімпіаді повинні грати ті хлопці, які здобули цю можливість для нашої країни. Є головний тренер, який вирішує, кого брати, який має бути склад. Звичайно, мені було б цікаво, але по справедливості повинні грати ті хлопці, які заслужили вихід на Олімпіаду,
– сказав Ярмоленко.

Нагадаємо, що 34-річний Андрій Ярмоленко є рекордсменом національної збірної України, за яку виступає з 2009 року. На його рахунку найбільша кількість матчів в історії "синьо-жовтих" – 116. Він забив за цей час 46 голів та лише на 2 м'ячі відстає від найкращого бомбардира Андрія Шевченка (48).