Але навіть такі потурання не зацінили представники країни-терористки. Збірна Росії зі спортивної гімнастики відмовилася від виступу на Олімпійських іграх, адже хотіла бути там представлена зі своєю символікою, пише 24 Канал із посиланням на росЗМІ.

Читайте також Російських та білоруських тенісистів допустили до Олімпіади-2024

Російські гімнасти не будуть представлені на Олімпіаді

Про таке рішення повідомила старша тренерка російської національної збірної Валентина Родіоненко. Вона заявила, що "запорєбрикові" спортсмени виступатимуть лише на турнірах на території своєї країни та побідкалася, що їм не дали шансу відібратися на змагання.

Нам давно відомо, що наших гімнастів позбавили участі на Олімпіаді в Парижі. І що тепер? Ми погодилися з цим рішенням і готуємося до ігор БРІКС. Подивимося, що буде на Іграх дружби, сподіваємося побачити сильні команди. Ніхто з наших гімнастів не поїде на цю Олімпіаду в нейтральному статусі. Це виключено!

Залишилося два етапи Кубка світу, на яких ми могли б відібратися до Парижа, але нас туди не пустили. Нас поставили на коліна, навіщо нам їхати на ці Олімпійські ігри?!" – сказала Родіоненко.

Нагадаємо, що раніше російські титуловані гімнастки Діна та Аріна Аверіни, які публічно підтримали війну проти України в березні 2022 року, оголосили про завершення кар'єри через санкції проти Росії та небажання виступати в нейтральному статусі.