У середу, 24 липня, стартував олімпійський футбольний турнір. У першому турі в групі В зустрічалися суперники України – збірні Аргентини та Марокко.

ВАР допоміг Марокко

Африканська збірна вела в рахунку з перевагою два м'ячі. Аргентинці зусиллями Сімеоне відквитали один м'яч, а на 16-й компенсованій хвилині вирвали нічию (2:2).

Проте найцікавіше розпочалося згодом. Після забитого голу вболівальники вибігли на поле. Через це суддя змушений був забрати футболістів у підтрибунне приміщення.

Згодом з'ясувалося, що Медіна забив рятівний гол з положення поза грою. Тож через дві години команди вийшли на поле, щоб дограти ще три хвилини.

У підсумку Марокко здобуло перемогу з рахунком 2:1. Аргентина отримала нуль в турнірній таблиці групи В.

Нагадаємо, що у середу також зіграє збірна України. Підопічні Руслана Ротаня в історичному матчі зустрінуться з Іраком.