Спортсмени виступлять одразу у 26-ти видах спорту. Із яких у восьми атлети будуть змагатись за олімпійські нагороди у Парижі, інформує 24 Канал.

До теми Розклад Олімпійських ігор-2024: коли виступають українці 30 липня

Новий шанс на медаль

Україна 30 липня буде представлена у восьми видах спорту. Однак медальні шанси будуть лише у жіночій командній шпазі, де честь нашої країни захищатимуть Джоан Фейбі Бежура, Олена Кривицька, Влада Харькова та Дар'я Варфоломєєва.

Також наші атлети будуть змагатись у тенісі, настільному тенісі, стрільбі із лука, бадмінтоні, слаломі, боксі та футболі.

Де дивитися Олімпіаду-2024

Суспільне – офіційний транслятор Олімпійських ігор-2024 в Україні. Мовник проводить онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів на чотирьох платформах:

Бокс

Суперником Хижняка у чвертьфіналі буде бразилець Вандерлей Перейра. Поєдинок відбудеться 2 серпня.

Бокс

Олександр Хижняк переміг Філіпа Акілова роздільним рішенням та вийшов до чвертьфіналу.

Бокс

Другий раунд за Хижняком. Попереду вирішальний раунд.

Бокс

Перший раунд за Акіловим. Хижняк поступається 2:3.

Бокс

Олександр Хижняк та Філіп Акілов вже на боксерському рингу.

Бокс

О 21:30 розпочнеться боксерській поєдинок 1/8 фіналу Олександр Хижняк – Філіп Акілов.

Теніс

Марта Костюк і Даяна Ястремська знялися з парного турніра. Матч проти дуету з Тайваню, який був запланований на 21:30, не відбудеться.

Теніс

Марта Костюк вийшла до чвертьфіналу Олімпіади-2024. Українська тенісистка здолала восьму ракетку світу Марію Саккарі за підсумком трьох сетів.

Марія Саккарі – Марта Костюк – 1:2 (6:4, 6:7 (5:7), 4:6)

У чвертьфіналі одиночного розряду українка зустрінеться з Донною Векіч, яка в 1/8 фіналу вибила другу ракетку світу Коко Гофф.

Футбол

Збірна України з футболу залишає історичні Олімпійські ігри. Команда Руслана Ротаня поступилася Аргентині з рахунком 0:2.

Футбол

Україна пропустила на 90-1 хвилині другий гол. Результативний удар на рахунку Ечеверрі.

Футбол

Україна пропустила гол на 48-й хвилині матчу. Поступаємося Аргентині 0:1.

Відео голу

Теніс

Еліна Світоліна програла Барборі Крейчіковій за підсумком трьох сетів.

Еліна Світоліна – Барбора Крейчикова 1:2 (6:7, 6:2, 4:6)

Футбол

У першому таймі матчу Україна – Аргентина рахунок 0:0. Команди пішли на перерву.

Теніс

Марта Костюк виграла другий сет у Марії Саккарі у тайбрейку.

Теніс

Світоліна виграла другий сет у Крайчікової – 6:2. Рахунок у матчі – 1:1. Переможниця визначиться у третьому сеті.

Футбол

О 18:00 за київським часом розпочнеться матч збірних України та Аргентини.

Стартовий склад України:

Теніс

Еліна Світоліна поступилася Барборі Крейчиковій у першому сеті – 6:7

Теніс

Марта Костюк програла перший сет з рахунком 4:6.

Теніс

У ці хвилини тривають матчі 1/8 фіналу за участю Марти Костюк та Еліни Світоліної.

Фехтування

Україна поступилася Китаю у чвертьфіналі командного турніру фехтування на шпагах з рахунком 41:45.

Стрільба з лука

Михаййло Усач припиняє виступи на Олімпіаді-2024.

Він поступився лідеру світового рейтингу 2:6 попри те, що виграв спочатку.

Бадмінтон

Поліна Бугрова взяла реванш за поразку на Чемпіонаті Європи у Терези Швабіково, перемігши 2:1 (21-19, 19-21, 21-18).

Попри цей результат, юна українська бадмінтоністка завершує виступ на Олімпіаді, посівши друге місце у своїй групі – до плей-оф кваліфікуються лише переможниці.

Плавання

Денис Кесіль не пройшов до півфіналу ОІ-2024. У своєму кваліфікаційному запливі на дистанції 200 метрів батерфляєм українець показав результат 1:57.72 хвилини та посів 24-те місце.

Настільний теніс

Маргарита Песоцька припинила боротьбу на Іграх у Парижі. Українка поступилась 10-й ракетці світу із Бельгії Бернардет Соч 1:4.

Песоцька була останньою представницею України, яка продовжувала боротьбу у настільному тенісі.

Футбол

Сьогодні о 18:00 збірна Руслана Ротаня проведе ключовий матч за вихід у плей-оф футбольного турніру у рамках Олімпіади-2024.

Бадмінтон

Четвертий змагальний день Олімпіади-2024 розпочато! О 9:30 свої змагання розпочали бадмінтоністи.