Аж в 11-ти видах спорту будуть розіграні олімпійські нагороди. Українці будуть представлені у 9 видах спорту.

До теми Розклад Олімпійських ігор-2024: коли виступають українці 29 липня

Хороші шанси на перші медалі Ігор-2024 для України

Свою боротьбу за медалі розпочнуть дві олімпійські надії України – Дар'я Білодід, яка виступатиме у ваговій категорії з дзюдо до 57 кілограмів, та Ольга Харлан, яка змагатиметься із 1/16 фіналу у шаблі.

Також у понеділок, 29 липня, свої шанси на медалі у Парижі спробують реалізувати стрибуни у воду (синхронна вишка 10 метрів: Олексій Середа та Кирило Болюх) та спортивні гімнасти (командний фінал, чоловіки).

Українські тенісистки вийдуть на корти Ролан Гаррос другий день поспіль.

Також матиме шанс на нагороду Олександр Гудима у турнірі з маунтінбайку.

Де дивитися Олімпійські ігри-2024

Суспільне Мовлення – офіційний телетранслятор Олімпійських ігор-2024 у Парижі. Змагання можна переглянути у декілька способів:

• канал Суспільне Спорт
  • регіональні канали Суспільного
  • сайт Суспільне Спорт
  • ютуб-канал Суспільне Спорт

Також можна переглянути цікаві інформаційно-аналітичні студії. Загалом мовник показує по 14 годин змагань із Франції на добу. Включення розпочинаються о 10-й ранку (за київським часом) і тривають до опівночі.

Плавання

У плаванні було розіграно три комплекти нагород. Золоті медалі дістались представникам ПАР, Італії та Австралії. Для африканців це перше золото на Іграх-2024.

Фехтування

Француженка Маннон Брюне виграла золото у змаганні з особистої шаблі. У фіналі вона переграла свою землячку Сару Бальцер. Нагадаємо, що бронза дісталась українці Еліні Світоліній.

Теніс

Еліна Світоліна з камбеком перемагає Джессіку Пегулу (США). Перший сет був за американкою (4:6), але у наступні два українка показала кращу гру (6:1, 6:4).

В 1/8 фіналу Еліна Світоліна протистоятиме Барборі Крейчиковій з Чехії.

Відео переможної подачі у матчі:

Теніс

Матч Еліни Світоліної закінчує програму третього ігрового дня для України. Суперницею українки є американка Джессіка Пегула.

Спортивна гімнастика

Україна фінішувала 5-ю у командному багатоборстві зі спортивної гімнастики.

Фехтування

Ольга Харлан принесла Україні першу медаль Ігор-2024!!!

Теніс

У парному розряді Даяна Ястремська та Марта Костюк здобули перемогу над польками і вийшли у друге коло.

Фехтування

Ольга Харлан програла у півфіналі.

На українку чекає бій за "бронзу" о 21:50.

Фехтування

Поєдинок Ольги Харлан проти Сари Бальцер розпочався.

Усик на Олімпійських іграх-2024

Олександр Усик відвідав бій Дмитра Ловчинського. Але приїхав не на фарт. Дмитро поступився та вилетів із Ігор-2024.

Теніс

Сестри Кіченок вийшли до 1/16 фіналу Олімпіади-2024. В 1/16 фіналу український дует переміг китаянок Ван/Чжен – 6:1, 6:4.

Бокс

Теремоан Джуніор вже у першому раунді нокаутував нашого Дмитра Ловчинського.

Теніс

Даяна Ястремська вилітає з Олімпіади-2024.

У другому колі українка поступилася Камалі Осоріо.

Теніс

Марта Костюк вийшла у третє коло Олімпіади-2024.

У другому раунді вона здолала француженку у двох сетах.

Фехтування

Ольга Харлан виходить у півфінал.

Українка здолала угорку Анну Мартон з рахунком 7:15.

Фехтування

О 17:00 Ольга Харлан змагатиметься у чвертьфіналі Олімпіади-2024.

Її суперниця – Анна Мартон з Угорщини.

Теніс

Новак Джокович здолав Рафаеля Надаля у другому колі Олімпіади-2024.

У другому сеті Надаль майже відігрався, однак наступні два гейми забрав серб.

Теніс

Даяна Ястремська поступилася у тайбрейку першого сету.

Теніс

Марта Костюк у тайбрейку виграла першу партію у Клари Бюрель з рахунком 7:6.

Фехтування

Ольга Харлан виходить у чвертьфінал, розгромивши спортсменку, яка раніше грала під прапором Росії.

У чвертьфіналі українка зіграє проти угорки Анни Мартін. Початок о 17:00.

Плавання

Михайло Романчук у кваліфікації на дистанції 800 метрів вільним стилем показав результат 7:49.75 хвилини та фінішував 17-м, чого не вистачило для проходу до фіналу.

Синхронні стрибки у воду

Кіріл Болюх та Олексій Середа посіли п'яте місце у фіналі Олімпійських ігор. Українці набрали суму 412,65 бала, програвши бронзовим призерам трохи менше 10 балів.

Фехтування

Олена Кравацька в 1/16 фіналу нав'язала чудовий бій чемпіонці світу Місакі Емурі, проте поступилася з рахунком 14:15 та вилетіла з турніру.

Дзюдо

Дар'я Білодід, на жаль, вилетіла з Олімпіади-2024. Українка заробила три "шидо" у сутичці проти японки Фунакабо на стадії 1/8 фіналу.

Плавання

Ніка Шарафутдінова не пробилася до півфіналу Ігор-2024. У кваліфікаційному запливі на дистанції 100 метрів на спині серед жінок наша спортсменка показала результат 1:01.47 хвилини та посіла 22-гу позицію кваліфікації.

Веслування

Станіслав Ковальов та Ігор Хмара пройшли у півфінал легкої парної двійки на Олімпіаді-2024. Українські веслувальники стали другими у своєму втішному заїзді. Півфінал відбудеться 31 липня.

Фехтування

Аліна Комащук програла свій перший бій і вибула з Олімпіади-2024 в одиночному розряді!

Українська шаблістка поступилася десятій сіяній з Південної Кореї Джон Хайон з рахунком 8:15.

Фехтування

Ольга Харлан пробилася до 1/8 фіналу! Титулована українська спортсменка в напруженому матчі здолала японку Шихомі Фукушими з рахунком 15:9.

Дзюдо

Дарʼя Білодід успішно розпочала виступи на Олімпіаді в Парижі. Українка в першій сутичці за 5 секунд здолала представницю Кірибаті Неру Тебва, виконавши прийом на оцінку іппон.

Наступною суперницею Дар'ї Білодід буде неодноразова призерка чемпіонатів світу з Японії – Харука Фунакубо.

Стрільба з пневматичного пістолета

Олена Костевич і Віктор Банькін не пройшли до фіналу в мікст стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. У кваліфікації вони показали 13-й результат з відставанням у 7 балів від виходу до бронзового фіналу.

Фехтування

Олена Кравацька пройшла до 1/16 фіналу у фехтуванні на шаблях на Олімпіаді-2024, перемігши представницю Алжиру Бодіаф 15:8!

У наступному раунді українка протистоятиме японці Емурі Місакі, другій сіяній. На цій стадії змагання розпочнуть й Ольга Харлан та Аліна Комащук.

Фехтування

Для України третій змагальний день розпочнеться із сутички Олени Кравацької, яка в індивідуальній шаблі зійдеться із Сосен Будіаф із Алжиру. Початок зустрічі о 10:00.