Французька столиця приймає вже 33-ті літні Олімпійські ігри. До Парижу з'їхалися близько 11 тисяч спортсменів з усього світу, щоб поборотися за бажані олімпійські медалі, пише 24 канал.

Другий день Оліміпади-2024

В межах другого олімпійського дня відбудуться змагання у 25-ти видах спорту. Лише 8 з них будуть медальними:

• фехтування, особиста шпага (чоловіки)
  • фехтування, особиста рапіра (жінки)
  • стрільба з лука, команди (жінки)
  • стрільба з пневматичного пістолета 10 метрів (чоловіки/жінки)
  • плавання, брас 100 метрів (чоловіки)
  • плавання, комплекс 400 метрів (чоловіки)
  • плавання, батерфляй 100 метрів (жінки)
  • дзюдо, до 66 кілограмів (чоловіки)
  • дзюдо, до 52 кілограмів (жінки)
  • гребний слалом, байдарки-одиночки (жінки)
  • скейтбординг, стріт (жінки)
  • велоспорт, маунтінбайк крос-кантрі (жінки)

Українські спортсмени будуть представлені лише у семи видах спорту: дзюдо (Богдан Ядов), стрільба (Сергій Куліш), настільний теніс, одиночний розряд (Маргарита Песоцька), теніс, одиночний розряд (Еліна Світоліна, Ангеліна Калініна, Даяна Ястремська та Марта Костюк), теніс, парний розряд (Людмила Кіченок / Надія Кіченок та Марта Костюк / Даяна Ястремська), велоспорт (Яна Беломоїна), бадмінтон, одиночний розряд (Поліна Бугрова) та гребний слалом (Вікторія Ус).

Де дивитися змагання Олімпіади-2024

Змагання Олімпійських ігор в Україні транслюватимуть у прямому ефірі. Офіційним телетранслятором турніру в Парижі в Україні є Суспільне. Безплатно змагання онлайн будуть транслювати одразу на трьох платформах:

• телеканалі Суспільне Спорт
  • регіональних телеканалах Суспільного
  • сайті Суспільне Спорт

Зокрема будуть доступні інформаційно-аналітичні студії. Загалом буде показано по 14 годин змагань із Франції на добу. Включення розпочинатимуться о 10-й ранку за київським часом і триватимуть до опівночі.

Фехтування

Японець Кокі Кано взяв золото у змаганні на шпагах, обігравши у фіналі француза Янніка Бореля 15:9. Бронза дісталась Мохамеду Елсаєду з Єгипта. Для африканців це перша медаль на ОІ-2024.

Фехтування

Американка Лі Кіффер виграла золото у жіночому змаганні на рапірі. У фіналі вона здолала свою співвітчизницю Лорен Краггс з рахунком 15:6. Бронза дісталась Елеанор Гарві з Канади.

3. Карсон Фостер (США) – 4.08,66

Маршан побив олімпійський рекорд, який до цього належав Майклу Фелпсу.

Дзюдо

Результати жіночих змагань до 52 кілограмів:

1. Дійора Келдійорова (Узбекистан)
  2. Дістрія Краснічі (Косово)
  3. Амандін Бушар (Франція) / Ларісса Пімента (Бразилія)

Теніс

Всі матчі за участю українок в 1/16 фіналу жіночого олімпійського турніру в одиночному розряді:

• Еліна Світоліна - Джессіка Пегула
  • Марта Костюк - Клара Бюрель
  • Даяна Ястремська - Каміла Осоріо

Теніс

Даяна Ястремська вийшла у друге коло на Олімпійських іграх. Підсумковий рахунок матчу проти Лаури Пігоссі – 3:6, 7:5, 6:0.

Теніс

Даяна Ястремська у напруженій боротьбі взяла другий сет – 7:5.

Рахунок у матчі Пігоссі – Ястремська 1:1. Переможницю вижначить третій сет.

Теніс

У першому сеті Ястремська поступилася Пігоссі 3:6. Триває друга партія.

Теніс

Даяна Ястремська грає у першому раунді Олімпіади. Суперниця українки – Лаура Пігоссі з Бразилії.

Теніс

Легендарний Рафаель Надаль виграв перший поєдинок на Олімпіаді-2024.Іспанець у трьох сетах здолав Мартона Фучовича з Угорщини.

У другому раунді Надаль зіграє проти зіркового Новака Джоковича.

Гребний слалом

Українська веслувальниця Вікторія Ус не вийшла до фіналу Олімпіади-2024 у Парижі.

У півфіналі слалому на байдарці Ус стала 18-ю з результатом 120,76.

Теніс

Марта Костюк виграла дебютний поєдинок на Олімпіаді-2024 у новозеландки Лулу Сун – 2:0 (6:4, 6:3).

Бадмінтон

20-річна Поліна Бугрова програла Григоріх Тунджунг з Індонезії – 0:2 (10:21, 15:21).

Наступний матч українки на груповому етапі заплановано на 30 липня. Суперницею Поліни буде Тереза Швабікова з Чехії.

Теніс

Марта Костюк виграла перший сет з рахунком 6:5.

Велоспорт

Українка Яна Беломоїна не зуміла дістатися фінішу олімпійської гонки крос-кантрі. Вона була знята з дистанції на останньому колі як кругова.

"Золото" здобула француженка Полін Ферран-Прево. "Срібло" в американки Хілі Баттен, "бронза" у шведки Єнні Ріссведс.

Теніс

Марта Костюк грає у 1/32 фіналу проти представниці Нової Зеландії Лулу Радовчич.

О 16:30 розпочнеться кваліфікація на байдарках-одиночках серед жінок.

Україну представлятиме Вікторія Ус.

Бадбінтон

О 15:50 розпочнеться одиночний розряд з бадбінтону.

Україну представлятиме Поліна Бугрова.

Велоспорт

О 15:10 розпочалося змагання з велоспорту, маунтінбайк крос-кантрі.

Україну представляє Яна Беломоїна.

Теніс

Еліна Світоліна здобуває першу перемогу на Олімпіаді-2024.

За результатами двох сетів вона обіграла японку Моюку Учіджіму.

Теніс

Еліна Світоліна виграла перший сет з рахунком 6:2.

Теніс

О 14:30 у першому раунді одиночного розряду зіграє Еліна Світоліна.

Академічне веслування

Ігор Хмара та Станіслав Ковальов вилітають з Олімпіади-2024. У заїзді легких парних двійок вони фінішували четвертими.

Настільний теніс

Маргарита Песоцька здобула першу перемогу в одиночному турнірі з настільного тенісу.

Вона здолала представницю Таїланду Ораван Парананг у матчі, де було 7 сетів.

Стрільба

Сергій Куліш не пройшов кваліфікацію у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м. Він показав 27-й результат.

31 липня Куліш також буде проходити кваліфікацію у стрільбі з гвинтівки з трьох положень (50 м).

Дзюдо

Богдан Ядов вилітає з 1/8 фіналу, поступившись монголу.

Дзюдо

Богдан Ядов виходить на бій в 1/8 фіналу.

Плавання

Олександр Желтяков не зміг вийти у півфінал а 100-метрівці вільним стилем. Він показав 24-й результат.

31 липня він також візьме участь у кваліфікації плавання на 200 метрів.

Теніс

Калініна знялася з Олімпіади в Парижі. Українка мала грати з Аранчею Рус із Нідерландів.

Нашу тенісистку замінить Олівія Гадекі з Австралії.

Плавання

За кілька хвилин виступ Олександра Желтякова.

О 12:30 розпочався одиночний розряд в настільному тенісі.

Україну представляє Маргарита Песоцька.

Стрільба

О 12:15 розпочалася стрільба з пневматичного пістолета 10 м.

Україну представляє Сергій Куліш.

Дзюдо

Богдан Ядов вийшов до 1/8 фіналу.

Українець переміг представника Киргизстана Уулу Іппоном.

Дзюдо

Богдан Ядов стартує в 1/16 фіналу.

Спортивна гімнастика

Анна Лащевська набрала 50.298 бала за підсумками всіх чотирьох снарядів у кваліфікації спортивної гімнастики. Поки що це сьома позиція.

Анна Лащевська у виступах на рівновисоких брусах отримала оцінку 13.033 бала, а у вправах на колоді – 11.866 бала.

Попереду українка ще має вільні вправи та опорний стрибок. Для виходу у фінал особистого багатоборства Лащевській потрібно потрапити у топ-24 за результатами кваліфікації.

Першим у сьогоднішньому дні з українців виступатиме Богдан Ядов у дзюдо (вагова категорія до 66 кг).

Протистояння відбудеться в 11:00.

Змагання другого олімпійського дня розпочнуться о 9:30.

Розпочнуться змагання з чоловічого одиночного розряду бадбінтону та парного розряду жіночого.