Україна буде представлена у шести видах спорту. В усіх із них наші спортсмени боротимуться за медалі, повідомляє 24 Канал.

До теми Розклад Олімпійських ігор-2024: коли виступають українці 1 серпня

Гарні шанси на другу медаль у Парижі

Ігор Главан о 8:30 розпочав змагання зі спортивної ходьби на 20 кілограмів. О 10:00 стартують наші дівчата.

О 10:30 Сергій Куліш боротиметься у фіналі зі стрільби з гвинтівки на відстані 50 метрів. У кваліфікації українець показав третій результат. Також Єлизавета Литвиненко змагатиметься у дзюдо (до 78 кілограмів), а Вероніка Марченко у стрільбі із лука.

Владислав Бухов виступить у запливі на 50 метрів вільним стилем. А сестри Кіченок спробують пробитись до півфіналу Олімпійських ігор-2024 у парному розряді. Людмила та Надія залишились єдиними українками у змаганнях із тенісу.

Де дивитися змагання Олімпіади-2024

Суспільне – офіційний телетранслятор Олімпійських ігор-2024 в Україні. Безкоштовно змагання онлайн транслюють одразу на трьох платформах:

Плавання

Владислав Бухов не зумів кваліфікуватись у фінал з плавання на 50 метрів вільним стилем. У півфіналі наш плавець показав час 21,76 секунди та посів 11-те місце серед 16 учасників. До фіналу пройшли 8 найкращих.

Спортивна гімнастика

Сімона Байлз виграла Олімпійські ігри-2024 у жіночому багатоборстві. Для американської гімнастки ця золота медаль стала шостою в кар'єрі.

Медалісти жіночого багатоборства

• 1. Сімона Байлз (США) — 59,131;
  • 2. Ребека Андраде (Бразилія) — 57,932;
  • 3. Суніса Лі (США) — 56,465.

Теніс

На жаль, Людмила та Надія Кіченок поступили у вирішальному сеті – 10:12. Українські тенісистки залишають Олімпіаду-2024.

Теніс

Сестри Кіченок виграли другий сет – 6:2. Рахунок у матчі рівний – 1:1.

Теніс

У першому сеті сестри Кіченок поступилися іспанкам – 3:6. Триває друга партія.

Теніс

Сестри Людмила та Надія Кіченок розпочали матч проти іспанок Крістіни Букси та Сари Соррібес-Тормо у чвертьфіналі парного тенісного турніру.

Дзюдо

Українка Єлизавета Литвиненко поступилася китаянці Ма Чженчжао у втішній сутичці на Олімпіаді-2024 у ваговій категорії до 78 кг. Наша спортсменка отримала третє шидо за пасивність та була дискваліфікована.

Тож Литвиненко не пройшла до бронзового фіналу з дзюдо та завершила виступ на ОІ на 7 місці.

Теніс

Іга Швьонтек сенсаційно покинула Олімпіаду-2024.

Полька у півфіналі програла Чжен Ціньвень у двох сетах.

Ярослава Магучіх вже прилетіла у Париж. Також до свого виступу на ​​​​Іграх-2024 вже готується Марина Бех-Романчук.

Церемонія нагородження Сергія Куліша

Друга олімпійська медаль у кар'єрі Сергія Куліша!!!

Стрільба із лука

Вікторія Марченко програла Алехандрі Валенсії в 1/16 фіналу Олімпіади-2024.

Стрільба з лука

Вероніка Марченко пройшла в 1/16 фіналу. Українка стартувала з перемоги над Лі Цай Чі з Китайського Тайбею з рахунком 6:4. Наступна суперниця – Алехандра Валенсія з Мексики.

Спортивна ходьба

Троє українок фінішували у топ-20 змагання з ходьби на 20 кілометрів. Людмила Оляновська завершила на 14-ій позиції, Марія Сахарук показала 17-ий результат, а Олена Собчук – 20-ий.

Плавання

Владислав Бухов вийшов у півфінал запливу на 50 метрів вільним стилем. 22-річний українець показав 11-ий час з-поміж 78-ми учасників змагання. Півфінальні змагання відбудуться сьогодні, 1 серпня, о 21:46 за київським часом.

Друга медаль України на Олімпіаді-2024!!!

Сергій Куліш – срібний призер Олімпіади-2024! Спортсмен приніс першу срібну медаль Україні у Парижі. Здобув він її зі стрільби із пневматичної гвинтівки на відстані 50 метрів.

Це друге олімпійське "срібло" у кар'єрі Сергія Куліша!!!

Ігор Главан фінішував на 40 місці у чоловічому змаганні зі спортивної ходьби на 20 кілометрів. Українець відстав від лідера майже на 6 хвилин.

Золото дісталось еквадорцю Браяну Пінтадо, срібло – бразильцю Кайо Бонфіму, а бронзу – Альваро Мартіну з Іспанії.

Вже о 10:00 на цю дистанцію вийдуть жінки. Україну представлятимуть одразу три спортсменки: Людмила Оляновська, Марія Сахарук та Олена Собчук.

О 8:30 шостий змагальний день для України відкрив Ігор Главан, який стартував у ходьбі на дистанції 20 кілометрів.